خبرگزاری کار ایران

| 23:49   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۲۰
رضایی در تذکر شفاهی:

افزایش تعطیلات مجلس معنایی ندارد/ انتظار اصلاح رویه کنونی را داریم

یک نماینده مجلس گفت:در شرایطی که امسال حجم کار و مأموریت‌های مهم مجلس بسیار زیاد است،افزایش تعطیلات مجلس معنایی نداشته و انتظار اصلاح رویه کنونی را داریم.

افزایش تعطیلات مجلس معنایی ندارد/ انتظار اصلاح رویه کنونی را داریم

 به گزارش ایلنا، ابراهیم رضائی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۱ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور با تأکید بر تسریع در معرفی وزیر جهاد کشاورزی گفت: در شرایطی که مطالبات کشاورزان به ویژه گندمکاران روی زمین مانده و شاهد بحران بازار خرما هستیم، وزارت جهاد متولی ندارد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس در ادامه در تذکری خطاب به مجلس گفت: در شرایطی که امسال حجم کار و مأموریت‌های مهم مجلس بسیار زیاد است و معلمان در زمینه رتبه‌بندی، بازنشستگان در زمینه همسان‌سازی، کارگران در زمینه بیمه و پیمانکاران در حوزه اشتغال خود و مردم نسبت به وضعیت خودروها و سفره خود اعتراض دارند، افزایش تعطیلات مجلس معنایی نداشته و انتظار اصلاح رویه کنونی را داریم.

عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر با بیان اینکه تا جایی که قانون اجازه داده تعطیلات را از مجلس حذف کرده‌ایم، گفت: تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه به گونه‌ای نبود که به خاطر یک روز به مجلس بیاییم و در حال حاضر نیز سه هفته صحن کاری در مجلس داریم و تعطیلات تابستانی نیز هنوز نداشته‌ایم و جلسات علنی مجلس نیز به صورت یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز