خبرگزاری کار ایران

| 09:48   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۱۸
رئیس ستاد انتخابات کشور:

سامانه فنی ویژه انتخابات رونمایی می‌شود

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در روزهای آینده از سامانه‌ای فنی، پویا و چابک در چارچوب تحقق شاخص‌های چهارگانه انتخابات و با تمرکز بر مولفه سلامت، رونمایی می‌شود.

سامانه فنی ویژه انتخابات رونمایی می‌شود

به گزارش ایلنا، محمدرضا غلامرضا در چهارمین نشست ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: این سامانه پیرو مصوبات نشست‌های دوم و سوم ستاد انتخابات و در پی تلاش‌های مستمر و خستگی ناپذیر جمعی از جوانان مستعد و نخبه بومی و با هدایت و راهبری کمیته فناوری اطلاعات وزارت کشور آماده شده است.

وی در خصوص جزییات مباحث نشست چهارم ستاد انتخابات کشور گفت: در این نشست ضمن بحث و گفت و گو در خصوص الگوی همکاری و تعامل سازنده با صدا و سیما ، بر پیگیری و اجرایی شدن محورهای پیشنهادی ارائه شده به آن سازمان، تاکید شد.

معاون سیاسی وزیر کشور تامین اقلام مورد نیاز انتخابات پیش رو در سال جاری را بخش دیگری از مباحث نشست امروز اعلام کرد که پس از ارائه گزارش کمیته مالی و پشتیبانی از اقدامات صورت گرفته در این خصوص، تمهیدات لازم اتخاذ شد.

غلامرضا در این نشست که استاندار تهران نیز حضور داشت، تاکید کرد که در نشست های آتی ستاد، استانداران سایر استان ها نیز به صورت نوبه ای و منظم شرکت خواهند داشت تا گزارش هایی از اقدامات و فعالیت های ستاد انتخابات استان های خود را به ستاد انتخابات کشور ارائه کنند.

همچنین در این نشست اعضای ستاد و روسای کمیته‌های آن، گزارش‌هایی از فعالیت‌ها و اقدامات خود را که می بایست براساس جدول زمانبندی انتخابات انجام می دادند، ارائه کردند و دبیر ستاد انتخابات کشور نیز گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته جهت تامین حق الزحمه عوامل اجرایی انتخابات و اصلاح آن متناسب با شرایط روز ارائه کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز