خبرگزاری کار ایران

| 00:02   
کد خبر : ۱۳۶۶۴۱۷
بدری در تذکر شفاهی:

تکلیف فیلترینگ و محدودیت‌های بی‌نتیجه در پلتفرم‌ها را یکبار برای همیشه روشن کنید

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به سیاست های شکست خورده حوزه فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی گفت: مردم نباید برای شنیدن صدای مسئولان متحمل هزینه شوند.

تکلیف فیلترینگ و محدودیت‌های بی‌نتیجه در پلتفرم‌ها را یکبار برای همیشه روشن کنید

به گزارش ایلنا، صدیف بدری در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۱ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر ارتباطات گفت: تکلیف فیلترینگ و محدودیت های بی‌نتیجه اعلام شده در پلتفرم‌ها و سکوهای اجتماعی را یکبار برای همیشه روشن کنید.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یازدهم در ادامه تصریح کرد: با چه منطقی تصمیم گرفته اید در شرایط اقتصادی کنونی، با تداوم سیاست های شکست خورده در حوزه اینترنت، از جیب مردم، ۵۰ هزار میلیارد تومان به حساب کاسبان فیلترینگ واریز کنید؟

وی افزود:فراموش نکنید مردم صرفاً برای سرگرمی در پلتفرم های جهانی حضور ندارند، بلکه شبکه‌های اجتماعی بستر فعالیت های اقتصادی و ابزار تحقیق و پژوهش هزاران دانشجو در کشور است. پس چرا مردم باید ماهانه هزاران میلیارد تومان هزینه کنند تا به پلتفرم‌هایی دسترسی داشته باشند که وکلا و مسئولان حرف هایشان را آنجا می زنند؟

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس یازدهم در پایان خاطرنشان کرد: آیا درست است که مردم برای شنیدن حرف های مسئولان نیز نیازمند فیلترشکن باشند و متحمل هزینه های هنگفت برای آن شوند؟

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز