کد خبر: 1332750 A

الهیان در تذکر شفاهی:

با افتخار اعلام می‌کنم جرم ما دفاع از حقوق زنان و کودکان است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه جرم ما حمایت از حقوق زنان و کودکان است، گفت: تحریم های اتحادثه اروپا هیچ ارزشی برای ملت ایران ندارد.

با افتخار اعلام می‌کنم جرم ما دفاع از حقوق زنان و کودکان است

به گزارش ایلنا، زهره الهیان در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود عنوان کرد: روز گذشته اتحادیه اروپا ۳۲ فرد و نهاد ایرانی را تحریم کرد که در بین تحریم شدگان بنده و ۶ نماینده مجلس و برخی دیگر از وزرا حضور داشتیم، از این جایگاه و تریبون اعلام می کنم که این تحریم های کور تبدیل به عادتی برای ملت ایران شده و هیچ ارزشی برای مردم ایران ندارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم تصریح کرد: ملت ایران در شنبه تاریخی ۲۲ بهمن اعلام کردند که این تحریم ها هیچ اثری بر آنها ندارد، بنده با افتخار به عنوان یک خانم، پزشک و رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم که جرم ما دفاع از حقوق زنان و کودکان است و به همین دلیل تحریم می شویم.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس یازدهم تصریح کرد: آخرین نامه ای که به دبیر کل سازمان ملل ارسال کردم، در زمینه محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ که در آن زنان و کودکان به شهادت رسیدند، بود.

انتهای پیام/
زهره الهیان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر