کد خبر: 1332545 A

احمد وحیدی:

ملت بزرگ ایران، دل در گرو ایران قوی، قدرتمند و یکپارچه دارند

وزیر کشور گفت: سیستان و بلوچستان به عنوان مرکز وحدت اسلامی دارای ظرفیت‌های بزرگ و بی‌نظیری از جمله تنها بندر اقیانوسی کشور و سواحل زیبای مکران یک نقطه ارزشمند، مهم و بزرگ در کشور و مسیر پیشرفت، توسعه و تعالی کشور خواهد بود.

ملت بزرگ ایران، دل در گرو ایران قوی، قدرتمند و یکپارچه دارند

به گزارش ایلنا، احمد وحیدی شامگاه دوشنبه در همایش طلایه داران سواحل مکران که در چابهار در حال برگزاری است ضمن تبریک ایام عید مبعث و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: مردم غیور و مرزداران رشید این سرزمین کهن و بزرگ اعم از بلوچ و سیستانی از ۲۶ شهرستان، دست در دست هم، متحد و یکپارچه میزبان ۲۱ استان کشور هستند تا راهی نو برای رشد، ترقی، تعالی کشور بگشایند و گامی استوار به سمت اهداف بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اسلامی و ایران قوی بردارند.

وی خاطر نشان کرد: در همایش طلایه داران سواحل مکران؛ تجلی وحدت، همبستگی، همدلی، همراهی و یگانگی ملت بزرگ ایران است.

وزیر کشور با تبریک ایام شادی و الفت عید مبعث و ایام ماه رجب و شعبان شور حضور مردم عزیز در این خطه زیبا، مهم و استراتژیک در تنها شهر اقیانوسی کشور را بسیار ارزشمند دانست و افزود: همه ملت بزرگ ایران؛ دل در گرو ایران قوی، قدرتمند، متحد و یکپارچه دارند.

وی گفت: ایرانی که پرچم، سرود، مفاخر، نام آوران و بزرگان آن به قلب یکایک ایرانیان آرامش می دهد و همه ما امروز پیرامون مکتب بزرگ اسلام و در این زیر این پرچم هستیم تا برگ جدیدی بر افتخارات این سرزمین اضافه کنیم و گامی نو در مسیر تعالی و پیشرفت این سرزمین برداریم.

وحیدی بیان کرد: مردم بزرگ این کشور با جوشش و همبستگی و با حرکت انقلابی خود همواره تاریخ ساز بودند و امروز نیز در چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی در این جایگاه قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: در کدامین نقطه دنیا به جز ایران اسلامی می‌توانیم ادعا کنیم که چنین اتحاد و یکپارچگی و روابط عمیق عاطفی و انسانی وجود داشته باشد و این ناشی از باطن انسان‌های بزرگ و وارسته است و این برای ما جای افتخار دارد که در چنین سرزمین بزرگ و مقدسی به نام اسلام بزرگ و پیامبر اعظم حرکت خودش را به جلو می برد.

انتهای پیام/
ایام عید ایران سیستان و بلوچستان قلب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر