کد خبر: 1327971 A

در پیام‌هایی جداگانه؛

وزیر کشور جانباختن جمعی از شهروندان در زلزله ترکیه و سوریه را تسلیت گفت

وزیر کشور در پی وقوع زلزله در پیام‌های جداگانه به وزرای کشور ترکیه و سوریه جان باختن جمعی از شهروندان این کشورها را تسلیت گفت.

وزیر کشور جانباختن جمعی از شهروندان در زلزله ترکیه و سوریه را تسلیت گفت

به گزارش ایلنا، احمد وحیدی روز دوشنبه در پی وقوع زلزله‌ای به بزرگای ۷.۸ در ترکیه و سوریه در پیامی به «سلیمان سویلو»، وزیر کشور جمهوری ترکیه نوشت: خبر وقوع زلزله مهیب که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی کثیری از شهروندان آن کشور و موجب خسارات مادی فراوانی شد، اینجانب را به شدت متأثر و متألم ساخت. وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران در این شرایط رنج و محنت که متأثر از بلایای طبیعی است، خود را در کنار مردم ترکیه می‌بیند و آمادگی دارد تا کمک‌های مور نیاز زلزله‌زدگان را ارسال کند.

وزیر کشور ضمن عرض تسلیت به دولت و ملت ترکیه از درگاه ایزد منان برای جانباختگان طلب رحمت و مغفرت الهی و برای مصدومان و مجروحان، شفای عاجل مسألت کرد.

وحیدی همچنین در پیامی به «محمد خالد الرحمون» وزیر کشور جمهوری عربی سوریه نوشت: خبر وقوع زلزله مهیب که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی کثیری از شهروندان سوری و موجب خسارات مادی فراوانی شد، اینجانب را به شدت متأثر و متألم ساخت. وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران در این شرایط رنج و محنت که متأثر از بلایای طبیعی است، خود را در کنار مردم سوریه می‌بیند و آمادگی دارد تا کمک‌های مور نیاز زلزله‌زدگان را ارسال کند.

وزیر کشور ضمن عرض تسلیت به دولت و ملت سوریه از درگاه ایزد منان برای جانباختگان طلب رحمت و مغفرت الهی و برای مصدومان و مجروحان، شفای عاجل مسألت کرد.

 

انتهای پیام/
احمد وحیدی ایران و ترکیه ایران و سوریه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر