کد خبر: 1327508 A

وزیر کشور:

اعتراض معقول را قبول داریم

وزیر کشور با بیان اینکه بین اغتشاش و اعتراض تفاوت وجود دارد، تاکید کرد: ما اعتراض معقول را قبول داریم.

اعتراض معقول را قبول داریم

به گزارش ایلنا، احمد وحیدی در دومین روز همایش معاونان و مدیران سیاسی استانداری‌ها که در وزارت کشور برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ایام دهه فجر، بر برگزاری هرچه با شکوه‌تر آیین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد.

وزیر کشور با بیان اینکه دهه فجر امسال باید باشکوه‌تر از گذشته بدرخشد، از معاونان و مدیران سیاسی استانداری‌ها خواست تا اقدامات لازم را در این زمینه به عمل آورند.

وی به شناخت و مدیریت فضای سیاسی در استان‌ها و شهرستان‌ها تأکید کرد و گفت: باید با فعالان سیاسی که در چارچوب نظام جمهوری اسلامی فعالیت دارند، تعامل سازنده داشته باشیم.

وحیدی برگزاری گفت‌وگوی سیاسی را حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: در فضایی که عده‌ای به دنبال ایجاد ناامیدی و یأس در دل مردم هستند، این گفتمان‌ها با گروه‌های سیاسی، علما، متنفذین و اقشار مختلف مردم می‌تواند به مدیریت فضا کمک کند.

رئیس شورای امنیت کشور با بیان اینکه بین اغتشاش و اعتراض تفاوت وجود دارد، تصریح کرد: ما اعتراض معقول را قبول داریم.

وحیدی ادامه داد: مشارکت سیاسی بحث کلیدی است که باید همه تلاش ما به سمت انتخابات پرشور برود. در سطح استان به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که مشارکت حداکثری محقق شود.

وی به لزوم هوشیاری در برابر توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی، تأکید و تصریح کرد: همه گروه‌های سیاسی و مذهبی باید در این زمینه حساسیت داشته باشند و علیه فتنه‌گری‌های استکبار جهانی و همچنین جنایات رژیم صهیونیستی به روشنی موضع‌گیری کنند. 

انتهای پیام/
احمد وحیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر