کد خبر: 1324823 A

جزئیات حمله ناموفق به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع/ حادثه تلفات جانی نداشت/ انهدام ۳ ریز پرنده با تمهیدات پدافند هوایی

منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجار مهیبی در شهر اصفهان خبر دادند.

جزئیات حمله ناموفق به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع/ حادثه تلفات جانی نداشت/ انهدام ۳ ریز پرنده با تمهیدات پدافند هوایی

به گزارش ایلنا، بر اساس اطلاعات اولیه این انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی وزارت دفاع روی داده و براساس اعلام معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان تلفات جانی نداشته است. 

شنیدن صداهای ناهنجار در سه الی چهار مرحله

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: بنا بر اعلام شهروندان به یگان‌های امدادی صداهای ناهنجاری طی سه الی چهار مرحله در محدوده امام خمینی شنیده شده است.

وی افزود: بررسی علت وقوع این صداها در دستور کار قرار گرفته است و به زودی اعلام خواهد شد.

انفجار در یکی از مراکز نظامی

جان‌نثاری معاون سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان با اشاره به این حادثه اعلام کرد: انفجاری در یکی از مراکز نظامی وابسته به وزارت دفاع رخ داده است که خوشبختانه تلفات جانی نداشته اما خسارات وارد شده در دست بررسی است، همچنین علل و عوامل بروز این حادثه پس از بررسی اطلاعات تکمیلی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

اطلاعیه وزارت دفاع

روابط عمومی وزارت دفاع اعلام کرد: شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.

خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت های مجموعه ایجاد نکرده است.

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می دهد اقدام برای تولید قدرت ، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت؛ ان شاء الله

انتهای پیام/
انفجار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر