کد خبر: 1315769 A

جانشین فرمانده نیروی سپاه قدس:

اگر رهبری، حاج قاسم و مجاهدان نبودند، داعش تا بنگلادش و مراکش پیشروی می‌کرد

جانشین فرمانده نیروی سپاه قدس گفت: خروجی تشکیل قدرت‌هایی مانند حماس، حزب الله و حشدالشعبی و انصارالله، بیش از چند هزار عملیات در یک سال گذشته و ۷۰۰ عملیات تیراندازی علیه رژیم صهیونیستی بوده است.

اگر رهبری، حاج قاسم و مجاهدان نبودند، داعش تا بنگلادش و مراکش پیشروی می‌کرد

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا فلاح زاده جانشین فرمانده سپاه قدس، در مراسم گرامیداشت شهید سلیمانی در وزارت کشور گفت: مکتب حاج قاسم، مکتب رهبران جمهوری اسلامی است؛ امام خمینی (ره) و رهبری به ایران اسلامی و تشیع خدمت کردند، اما مقابلشان صف آرایی شد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی توسعه حماس و جهاد اسلامی و حزب الله را با کمک سید حسن نصرالله در دستور کار قرار داد و آمریکایی‌ها داعش را به وجود آوردند؛ شهید سلیمانی بصیرتی برای شناخت دشمنان داشت.

فلاح زاده افزود: اگر رهبری، حاج قاسم و مجاهدان نبودند، داعش تا بنگلادش و مراکش پیشروی می‌کرد؛ آن‌ها نقشه اش را هم چاپ کرده بودند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: داعشی‌ها گفتند تجربه یزید را تکرار نمی‌کنیم، یعنی همه را از تیغ می‌گذرانیم. جسارت کردند و گفتند وارد نجف می‌شویم و بارگاه حضرت امیرالمؤمنین را با خاک یکسان می‌کنیم.

وی ادامه داد: آن‌ها کودکی را در حلب سر بریدند، اهل سنت را سر می‌بریدند یا آتش می‌زدند و زن‌ها را در عراق و سوریه به کنیزی می‌بردند.

فلاح زاده گفت: دشمنان با جنگ شناختی و عملیات روانی می‌خواستند هنر رهبر انقلاب برای سرکوب توطئه داعش را محو کنند؛ اما رهبری امت اسلام ناب و شیعه در اختیار، ولی فقیه حاکم بود و داعش موفقیت پیدا نکرد. این در حالی اتفاق افتاد که حدود ۷۰ درصد سوریه سقوط کرده بود.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: بیش از ۱۰۰ عملیات در سوریه و بیش از ۳۲ عملیات بزرگ در عراق از فعالیت‌های نیروی قدس سپاه بوده است.

وی افزود: نتیجه فعالیت نیروی قدس سپاه، تشکیل قدرت‌هایی مانند حماس، جهاد اسلامی، حزب الله، حشدالشعبی و انصارالله بود و خروجیش در انتفاضه دوم، بیش از چند هزار عملیات در یک سال گذشته و ۷۰۰ عملیات تیراندازی علیه رژیم صهیونیستی بوده؛ اتفاقی بی سابقه در طول تاریخ این رژیم که مانند صاعقه بر آنها فرود آمد. این دستاورد‌ها نقشه‌های آمریکا را ناکام گذاشته است.

فلاح زاده گفت: حاج قاسم امام و رهبری را شناخت و به وظیفه اش عمل کرد؛ هر بار می‌آمد می‌گفت رهبری گفتند مردم حلب، نبل و الزهراء، مردم سنی دیرالزور و محاصره شدگان فوعه و کفریا را نجات دهید.

انتهای پیام/
محمدرضا فلاح زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر