کد خبر: 1313114 A

فلاحی در تذکر شفاهی:

اجازه ندهید گروهی نفوذی با رزومه‌های ساختگی مردم را به مسلخ فشار اقتصادی ببرند

نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: مشکلات این کشور ثروتمند راهکارهای ساده‌ای دارد به شرط آن که آنانی که دچار فقر علمی و تجربی و تخصصی و اعتقادی هستند را به خانه‌هایشان بفرستیم.

اجازه ندهید گروهی نفوذی با رزومه‌های ساختگی مردم را به مسلخ فشار اقتصادی ببرند

به گزارش ایلنا، سارا فلاحی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۵ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: اجازه ندهید گروهی نفوذی با رزومه‌های ساختگی و با ریای سیاسی و اشرافیت و با غرق کردن بازارهای مختلف اقتصادی مردم را به مسلخ فشار اقتصادی ببرند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول، مهران و ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولین اجازه ندهند با بی‌برنامگی استخوان مقاومت مردم زیر چرخ‌دنده‌های معیوب خودروسازی‌ها بشکند. اجازه ندهید با صعود قیمت ارز و مسکن و خودرو شرافت مردم سقوط کند.

وی تأکید کرد: باید تلاش کرد مدیریت جهادی عرصه‌های نانو، پزشکی، هسته‌ای، دانش‌بنیان، پهپادی و موشکی به عرصه بیمار اقتصادی تزریق شود و به خدا قسم مشکلات این کشور ثروتمند راهکارهای ساده‌ای دارد به شرط آن که آنانی که دچار فقر علمی و تجربی و تخصصی و اعتقادی هستند را به خانه‌هایشان بفرستیم بنابراین آقای رئیس جمهور تلاش کنید و به داد این مردم برسید.

انتهای پیام/
مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر