کد خبر: 1312169 A

هشدار رئیس کمیسیون بهداشت نسبت به احتمال شیوع مجدد کرونا در کشور

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس‌جمهور نسبت به احتمال شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور و تبعات غفلت نسبت به آن هشدار داد.

هشدار رئیس کمیسیون بهداشت نسبت به احتمال شیوع مجدد کرونا در کشور

به گزارش ایلنا، حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور و رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا نسبت به شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور و صدمات غفلت از این مساله هشدار داد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حضرت آیت الله جناب آقای  دکتر رئیسی

ریاست محترم جمهور و رئیس ستاد ملی مقابله با کرونا

با تقدیم سلام

احتراماً همانگونه که حتما استحضار دارید دوران سخت شیوع بیماری کویید -۱۹که به فضل الهی و با درایت و برنامه‌ریزی‌های مسئولین کشورمان خصوصا در دوره کنونی قوه مجریه و نیز با هشیاری و همت همگانی شهروندان به نزولی ترین آمارها ی مبتلایان و صدمه دیدگان در کشور عزیزمان منتهی گردیده با غفلت یا تغافل از بازگشت این ویروس منحوس می تواند خدای ناکرده تکرار شده و بازهم تلفات روزافزون به بار آورد. این احتمال با توجه به اخبار شیوع در آسیای جنوب شرقی و برخی از کشورهای اروپایی و غیر اروپایی ، احتمالی قوی و خطری بسیار جدی است.

این کمیسیون حسب وظیفه این نکته را به محضر حضرتعالی به عنوان پیش آگهی لازم و صدور دستورات مقتضی برای جلوگیری از آسیبهای حداقلی محتمل تقدیم می دارد و انتظار دارد مسئولین ذی ربط نیز با تمام توان از آن پشتیبانی نموده و علاج واقعه قبل از وقوع نمایند.

توفیقات روزافزونتان را از درگاه الهی مسئلت دارم.

حسینعلی شهریاری

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/
رئیس جمهور شورای اسلامی کمیسیون بهداشت کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر