کد خبر: 1311999 A

در پیامی؛

سردار سلامی درگذشت عباس شیبانی را تسلیت گفت

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت مرحوم عباس شیبانی گفت : وی در مناصب اجرایی خدمات ارزشمند و ماندگاری را به ودیعت نهاده است.

سردار سلامی درگذشت عباس شیبانی را تسلیت گفت

به گزارش ایلنا،متن پیام سردار سرلشکر حسین سلامی به شرح زیر است: 

متن پیام به این شرح است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام
 
درگذشت مجاهد نستوه و مردمی، ‌طبیب وارسته مرحوم آقای دکتر عباس شیبانی موجب تأسف و تألم فراوان شد.

وی در زمره پیشگامان مبارزه با رژیم منحوس شاهنشاهی و یاران صدیق و دیرین امام راحل و رهبری و شخصیت های انقلابی و مردمی در طول نهضت اسلامی و دوران استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی، در عرصه ها و مسئولیت های خطیر از جمله نمایندگی مردم در دوره های مختلف مجلس شورای اسلامی ، عضویت در شورای اسلامی شهر تهران و مدیریت دانشکاه و دیگر مناصب اجرایی خدمات ارزشمند و ماندگاری را به ودیعت نهاده است .
 
بی شک اخلاص ، اخلاق اسلامی ، خیر خواهی و نیک اندیشی و همت و پیشتازی در خدمت رسانی به محرومین و نیازمندان  او را در حافظه تاریخی ایران و ایرانی زنده و منشا حرکت نسل های امروز و فردای جامعه اسلامی برای جلب رضای خدا و رضایت مندی خلق قرار خواهد داد.
 
اینجانب این مصیبت را به محضر مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی ) ، ملت عزیز ایران و به ویژه بیت مکرم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و با طلب رحمت و مغفرت آن فقید سعید از درگاه حضرت حق تعالی، برای بازماندگان و سوگواران او صبر جمیل و اجر جزیل ، توام با ثبات قدم و  پاداش صابرین مسالت می جویم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

انتهای پیام/
عباس شیبانی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر