کد خبر: 1302836 A

منادی سفیدان در تشریح جلسه کمیسیون آموزش مجلس:

کلیات طرح یک فوریتی اصلاح قانون کنکور تصویب شد

رئیس کمیسیون آموزش مجلس از تصویب کلیات طرح یک فوریتی اصلاح قانون کنکور خبر داد و تاکید کرد: آزمون ۱۴۰۲ طبق اطلاع رسانی صورت گرفته از سازمان سنجش برگزار خواهد شد.

کلیات طرح یک فوریتی اصلاح قانون کنکور تصویب شد

به گزارش ایلنا، علیرضا منادی سفیدان در تشریح نشست عصر امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: در نشست امروز طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور در دستور کار مجلس قرار داشت که با حضور نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، وزارت آموزش و پرورش و مرکز پژوهش‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در نشست امروز کلیات این طرح پس از بحث و بررسی با رأی موافق اعضا همراه شد و جزئیات آن در جلسات بعدی کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اینکه آرامش فکری داوطلبان مخدوش نشود، عمده تغییرات در جزئیات این طرح، مربوط به سال‌های آینده خواهد بود که البته این موضوع نیز به رأی نمایندگان عضو کمیسیون و به جلسات آینده بستگی دارد.

وی تاکید کرد: آزمون ۱۴۰۲ طبق اطلاع‌رسانی صورت گرفته از سازمان سنجش برگزار خواهد شد و تغییرات اصلی در این طرح، برای آزمون سال‌های آینده اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/
کنکور کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس کمیسیون آموزش مجلس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی کمیسیون آموزش علیرضا منادی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی علیرضا منادی سفیدان کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی علیرضا منادی‌سفیدان کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر