کد خبر: 1292414 A

رئیسی در گفت‌وگوی تلفنی با خانواده شهید آرمان علی‌وردی:

اجازه نخواهیم داد طراحی دشمن برای خدشه‌دار کردن امنیت، عملی شود

رئیس‌جمهور حضور پرشور و گسترده مردم در آیین تشییع پیکر شهید آرمان علی‌وردی را نشانه قدرشناسی مردم از مدافعان امنیت کشور و دلبستگی عمیق آنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست.

اجازه نخواهیم داد طراحی دشمن برای خدشه‌دار کردن امنیت، عملی شود

به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی، در این گفت‌وگوی تلفنی که عصر امروز یکشنبه انجام شد، ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید آرمان علی‌وردی، از رشادت و بصیرت آن شهید بزرگوار تمجید کرد و گفت: شهادت این جوان برومند، نماد از جان‌گذشتگی برای صیانت از امنیت و آرامش کشور است و مردم قدر چنین مجاهدتی را می‌دانند.

وی امنیت و آرامش کشور را ثمره خون ده‌ها و صدها شهید همچون شهید علی‌وردی دانست و اظهار داشت: امنیت خط قرمز دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد، طراحی دشمن برای خدشه دار کردن این سرمایه‌ ملی و ارزشمند عملی شود.

رئیس‌جمهور حضور غیرتمندانه شهید علی‌وردی و امثال او در صحنه دفاع از امنیت را الهام‌بخش و روشنگر خواند و تصریح کرد: خون این شهید بزرگوار و سایر شهدای مدافع امنیت، با آشکار کردن ماهیت واقعی بدخواهان کشور، رشد بصیرت و آگاهی بیشتر مردم را در پی خواهد داشت.

شهید مدافع امنیت آرمان علی‌وردی، در پی اغتشاشات اخیر در تهران به شهادت رسید و امروز پیکر پاک او با مشایعت پرشور مردم به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/
سید ابراهیم رئیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر