کد خبر: 1292226 A

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور:

مجموعه بازرسی به بهترین نحو با مردم برخورد کند

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: از مجموعه بازرسی انتظار می رود به بهترین و شایسته ترین شکل ممکن با آنان برخورد کند و پناه و ملجا آنان باشد.

مجموعه بازرسی به بهترین نحو با مردم برخورد کند

به گزارش ایلنا، عباس مسجدی آرانیه به مناسبت روز بازرس و در جمع همکاران اداره کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان با تبریک این روز اظهارکرد: بازرسی محل و ملجائی برای افرادی است که احساس می کنند حقی از آنان ضایع شده است و برخورد و رفتار و دلسوزی شما موجب آرامش و اطمینان طرف مقابل می شود.

وی با بیان اینکه برخی پرونده ها و ارجاعات مجموعه بازرسی شرایط خاصی دارند و رسیدگی و اقناع طرف مقابل وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد، تصریح کرد: در برخی موارد ارجاعاتی به مجموعه بازرسی صورت می گیرد که فرد به نادرستی حقی را برای خود قائل می شود و بنای قانع شدن نیز ندارد، پاسخ به این پرونده ها هر چند دشواری های خاص خود را دارد اما نکته مهم برخورد درست با مردم و حفظ آرامش در چنین مواردی است.

مسجدی با تأکید براینکه مجموعه بازرسی همواره به مردم توجه جدی دارد، اظهار کرد: شیوه عملکرد اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان نوعی اطمینان خاطر برای مردم ایجاد می کند که برخورد درست با آنان و دادن بازخورد به مردم این اطمینان و آرامش خاطر را دو چندان خواهد کرد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور ادامه داد: مجموعه بازرسی چشم و گوش و امین سازمان است که در عین رئوف بودن باید جدیت و هوشمندی لازم را نیز در مواجهه و رسیدگی به پرونده ها داشته باشد و همواره در هر شرایط خداوند را ناظر بر اعمالش بداند.

وی نظارت برخط و وجود صفحه کنترل مدیریتی را در انجام بهتر و دقیق تر ارزیابی ها مهم و ضروری دانست و گفت: ما با ایجاد فضای شیشه ای و شفاف در سازمان کاملا موافق هستیم و هیچ کس نمی تواند مانع این شود که ما سازمانی کاملا شفاف داشته باشیم.

مسجدی در پایان با تأکید بر اینکه مجموعه بازرسی مورد حمایت و تأیید سازمان است، خاطرنشان کرد: بازرسی چشم و چراغ سازمان است زیرا با دقت، هوشمندی و ظرافت مسائل را رصد کرده و هر خوب و بدی از چشم و گوش شما دور نمی ماند. ضمن آنکه حضور افراد متخصص در این مجموعه نیز بسیار کمک کننده و در پیشبرد اهداف تاثیرگذار است.

 

انتهای پیام/
انرژی مردم مجموعه آنان سازمان پزشکی قانونی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر