کد خبر: 1285166 A

رئیس کل دادگستری استان کردستان خبر داد؛

تشکیل پرونده قضایی برای کشته شدن یک شهروند در سنندج/ تکذیب خبر مجروح شدن دادستان سقز

رئیس کل دادگستری استان کردستان درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن یک شهروند در داخل خودرو در سنندج گفت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است.

تشکیل پرونده قضایی برای کشته شدن یک شهروند در سنندج/ تکذیب خبر مجروح شدن دادستان سقز

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان در رابطه با ناآرامی‌های اخیر در استان اظهار کرد: جلسات شورای تامین در دادگستری استان برای رسیدگی به پرونده افراد دستگیر شده هر روز برگزار می شود. تا امروز افرادی که نقش موثری در اغتشاشات نداشتند آزاد شده اند و برای لیدر های پرونده قضایی تشکیل شده است.

وی افزود: شعب ویژه برای رسیدگی به پرونده لیدر های اغتشاشات در دادستانی، محاکم بدوی و تجدید نظر تشکیل شده است و به پرونده ها به صورت فوق العاده رسیدگی می شود.

رئیس کل دادگستری استان کردستان درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشته شدن یک شهروند در داخل خودرو در سنندج گفت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده است شب گذشته کارشناس پزشکی قانونی و کارشناس اسلحه برای بررسی جسد اقدامات لازم را انجام دادند.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسین حسینی خبر مجروح شدن دادستان عمومی و انقلاب سقز را تکذیب کرد.

رئیس کل دادگستری استان کردستان در رابطه با شایعه مجروح شدن دادستان سقز در ناآرامی‌های اخیر اظهار کرد: ادعای مطرح شده کذب است و چنین موضوعی صحت ندارد.

انتهای پیام/
رئیس کل دادگستری استان کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر