کد خبر: 1239599 A

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعائی را تسلیت گفتند.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام موسی‌پور نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی درگذشت روحانی گرانقدر، مبارز دوران ستم‌شاهی و یار دیرین حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه» و نمایندۀ مقام معظم رهبری «مدّظّله العالی»، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود دعائی را تسلیت گفتند. متن این پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

إنّا للّه وَ إنا إلَیهِ راجِعُون

درگذشت روحانی گرانقدر، مبارز دوران ستم‌شاهی و یار دیرین حضرت امام خمینی «رضوان الله تعالی علیه»، نمایندۀ مقام معظم رهبری «مدّظّله العالی»، سرپرست مؤسسه اطلاعات و نمایندۀ شش دورۀ مجلس شورای اسلامی مرحوم 'حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی' را به اصحاب محترم جراید، رسانه و فرهنگ و به‌ویژه خاندان معزا و بیت مکرم و دوستداران ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

ایشان دارای شخصیتی ساده زیست و فروتن، پایبند به اخلاق و رفتار اسلامی و بردبار بود و عمیقاً به امام راحل عظیم الشأن ارادت داشته و در دوران مبارزات در عراق و ایران، کارنامه‌ی درخشانی از خویش به یادگار گذاشت.

از درگاه خداوند قادر متعال، برای ایشان رحمت و مغفرت واسعۀ الهی و برای تمامی بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

محمد حسین موسی‌پور

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر