کد خبر: 1236664 A

دادستان کل کشور:

دادستان کل کشور اعلام کرد که هیات عالی در دادستانی کل تعیین شده که فردا عازم آبادان خواهند بود.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام منتظری، دادستان کل کشور در گفتگوی ویژه خبری گفت: ۸۰ برگ از پرونده ای که در آبادان تشکیل شده بود به بنده رسید و همکارانم آنرا بررسی کردند. گزارشات و مستنداتی که ارسال شد نشان می دهد که مباحث و مطالب گسترده ای در استان مطرح شده است از جمله تشکیل پرونده هایی در مرکز استان که مرتبط با این موضوع است؛ با این مقدار مستنداتی که به دست ما رسیده اظهارنظر قطعی مشکل است.

دادستان کل کشور در ادامه اضافه کرد: هیات عالی در دادستانی کل تعیین کردیم که فردا اینها عازم خوزستان خواهند بود که هم به دادگستری ابادان و هم به دادگستری اهواز خواهند رفت و پرونده هایی که در آنجا مطرح است را خواهند دید. باتوجه به مجموعه اطلاعاتی که الان به دست ما رسیده الان به ضرس قاطع نمی توانم بگویم قصور و تقصیری از ناحیه دستگاه قضا انجام شده است یا خیر.

وی همچنین افزود: اطمینان می‌دهم بدون هیچگونه اغماضی مسئله را براساس قوانین و مقررات پیگیری خواهیم کرد. به نظرم می‌رسید که با گرفتن مستندات آبادان بتوانیم به نظری برسیم اما مستنداتی که تا امروز دیدم اظهار نظر در باره آن مشکل است. در دستگاه قضایی و دادستانی کل هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/
دادستان کل کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر