خبرگزاری کار ایران

قاضی‌زاده هاشمی:

رئیسی برای انتخاب من از رهبری استعلام گرفته است

asdasd
کد خبر : ۱۱۲۹۵۸۴

قاضی زاده هاشمی در دفاع از استعفای خود برای حضور به عنوان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برخی انتقادها از اینکه نمایندگان به دنبال قدرت نباشند، تاکید کرد که آقای رئیسی از رهبری اذن و استعلام گرفته اند.

به گزرش خبرنگار ایلنا، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی برای دفاع از استعفای خود در صحن علنی امروز ۲۱ شهریور ماه با اشاره به آیات قرآن با بیان اینکه فلسفه انتظار، جانبازی و ایثار در حقانیت اسلام است و روح حاکم در انسان منتظر ایثار و شهادت است، اظهار داشت: اصلی‌ترین تفاوت انقلاب اسلامی در همین نقطه انتظار، فداکاری و کمال‌طلبی است که انقلاب اسلامی در عصر انسان مدرن احیا کرده است. 

وی با قدردانی از مردم و نمایندگان مجلس و به ویژه مردم استان خراسان رضوی، افزود: مطمئن هستم که همکاران با توانایی بیشتر جای بنده را پر خواهند کرد؛ امیداریم سرباز خوبی برای نظام باشیم و هر جا سنگر بود، سنگربان خوبی باشیم.

وی گفت: موضوع استعفا نیست موضوع رفتن از سنگر مجلس به سنگر بنیاد شهید و امور ایثار ران و رزمندگان است.

قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به برخی انتقادها از جمله انتقاد حسینی نماینده مجلس مبنی بر اینکه رهبری گفته‌اند که نمایندگان به دنبال قدرت‌طلبی نباشند، با به شهادت گرفتن امیرآبادی فراهانی تصریح کرد که استعلامی آیت الله رئیسی از مقام معظم رهبری گرفته اند، ایشان فرموده‌اند «هر کجا برای تقویت دولت نیاز بود می‌توانید از نیروها استفاده کنید». همچنین در ماده ۱۲ اساسنامه سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده است که رئیس این سازمان با پیشنهاد رئیس جمهور به رهبری انتخاب می‌شود. چون از چند جهت اذن انجام شده است جای نگرانی وجود ندارد.

ادامه دارد....

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز