کد خبر: 1122363 A

مخبر:

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: با کابینه‌ای که امروز از مجلس شورای اسلامی رأی خواهد گرفت و دولت استقرار می‌یابد، اثرات مثبتی را در بازار ارز شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، محمد مخبر معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به نوسانات اخیر بازار ارز در کشور گفت: با توجه به مذاکرات رئیس‌جمهور با برخی از سران کشورها، گشایش‌هایی که در برخی از ارزهای بلوکه شده در خارج از کشور صورت می‌گیرد و همچنین با کابینه‌ای که امروز از مجلس شورای اسلامی رأی خواهد گرفت و دولت استقرار می‌یابد، اثرات مثبتی را در بازار ارز شاهد خواهیم بود.

مخبر در خصوص رفع آشفتگی بازار ارز افزود: بخشی از این مشکلات مربوط به کارهای درازمدت است که باید برای رفع مشکل صورت گیرد و بخشی دیگر نیز به برنامه‌های کوتاه مدت نیاز دارد.

وی گفت: دولت برای رفع مشکلات ناشی از نوسانات ارز و اثرگذاری کامل و جامع در بازار حتماً به زمان نیاز دارد، ولی حتماً این اتفاق خواهد افتاد.

معاون اول رئیس‌جمهور همچنین با اعلام اینکه در زمینه واردات و ذخیره کالاهای اساسی هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد، افزود: با توجه به اینکه وضعیت بدی از نظر ذخیره کالاهای اساسی شکل گرفت، ولی در این مدت واردات خوبی انجام شده و ذخیره کالاها هم به خوبی انجام شده است.

مخبر اعلام کرد: ذخیره کالاهای اساسی در کشور هم اکنون به نقطه مطمئن و خوبی رسیده است.

انتهای پیام/
مخبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر