کد خبر: 1119150 A

فرمانده دژبان کل ارتش خبر داد؛

فرمانده دژبان ارتش گفت: در اجرای فرمان فرمانده کل قوا مبنی بر خدمت رسانی نیرو‌های مسلح به مردم در مقابله با بیماری کرونا و تسریع روند واکسیناسیون، در این مجموعه روزانه بیش از هزار نفر واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ دوم محمد رضا حسینی در گفت وگویی بیان کرد: پس از دستور مقام معظم رهبری دژبان ارتش بلافاصله با فراهم کردن امکانات لازم و با همکاری وزارت بهداشت شرایط واکیسناسیون خودرویی شهروندان گرامی را فراهم کرد و هم اکنون بیش از ۱۲۰۰۰ نفر در روز تلقیح واکسن می‌شوند.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت مردم و سرعت عمل در واکسیناسیون برای ما یک اصل محسوب می‌شود گفت: تلاش کرده ایم با نظم و دقت و در کمترین زمان افراد واکیسنه شوند، البته علاوه بر واکسیناسیون خودرویی، محلی نیز برای افراد سالخورده و پیاده نیز تعبیه شده است تا از همه امکانات بهترین بهره مندی صورت پذیرد.

دژبان ارتش مظهر خدمت و کرامت

حجت الاسلام سلیمانی تبار، رییس عقیدتی سیاسی دژبان ارتش نیز با تسلیت دهه محرم و شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفایش، دژبان ارتش را مظهر خدمت و کرامت دانست و گفت: با همه توان در خدمت مردم هستیم و از فرمانده محترم دژبان گرفته تا افسران و درجه داران و سربازان گوش به فرمان دستور فرمانده کل قوا با تمام توان به امر واکسیناسیون مردم می‌پردازند.

انتهای پیام/
فرمانده دژبان کل ارتش واکسیناسیون توسط ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر