کد خبر: 1100653 A

با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد؛

مجموعه متنوعی از تسلیحات و تجهیزات راهبردی و مدرن دفاع با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه به سازمان رزم نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی الحاق شد.

به گزارش ایلنا، با حضور سردارسرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از فرماندهان، مسئولان و کارشناسان ارشد نیروهای مسلح، مجموعه متنوعی از تسلیحات و تجهیزات راهبردی و مدرن دفاعی به سازمان رزم نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی الحاق گردید.

 در این مراسم ، با الحاق نسل جدیدی  از  موشک های نقطه زن و دقیق زن، بالگردهای هجومی، شناسایی و تک ور و پهپادهای برد بلند رزمی،شناسایی و انتحاری در فرایند تکامل قدرت دفاعی نیروی زمینی سپاه گام مهم دیگری به جلو برداشته شد.

 سامانه‌های موشک انداز ضدزره و ضدتانک و راکت های دقیق زن و نقطه زن با پیوست و ترکیبی از دیگر تسلیحات و مهمات هوشمند الحاقی، سرعت و توان تحرک و قدرت عملیاتی یگان های نیروهای مخصوص، تکاور، رزمی، زرهی و توپخانه نیروی زمینی سپاه را بیش از پیش ارتقا خواهند بخشید.

 یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مرحله‌ از الحاق، آغاز بهره برداری و بکارگیری از مهمات، تجهیزات و تسلیحاتی است که مراحل ساخت و تولید آنها بر فرایند و راهبرد هوشمند سازی منطبق بوده و از سوی دیگر محصول ارزشمند تلاش و اهتمام متخصصان و کارشناسان داخلی و از جمله سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی نیروی زمینی سپاه است که اکنون به مرحله بهره برداری نهایی رسیده است.

 نسل نوین و ارتقا یافته‌ای از موشک‌های ضد زره، بمب‌ها و راکت های دقیق زن و نقطه زن نیز در میان ادوات و تجهیزاتی دیده می‌شود که امروز به سازمان رزم نیروی زمینی سپاه الحاق گردید.

 ارتقای بیش از پیش دقت، کنترل، تقویت آتش، هوشمند سازی و همچنین افزوده شدن برد موثر و حجم و قدرت آتش در مواجهه با تهدیدات، از ویژگی‌هایی است که می‌توان برای بخش قابل توجهی از تجهیزات و تسلیحات الحاقی برشمرد.

 همچنین در بخش پشتیبانی رزم، مجموعه ای از خودروهای چند منظوره، توپ‌کش و تاکتیکی نیز  طی این مراسم به توان و سازمان رزم نیروی زمینی سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی پیوست.

 در تسلیحاتی که امروز به سازمان رزم نیروی زمینی سپاه اضافه شد، از آخرین دانش و تکنولوژی روز صنایع نظامی استفاده شده است. این اتفاق در شرایط سخت تحریمی توسط متخصصات دفاعی کشورمان رخ داده است.

 

انتهای پیام/
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران سازمان رزم نیروی زمینی سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر