کد خبر: 1097062 A

محمدصالحی در تذکر شفاهی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور گفت: جابجایی چند رأس گاو در کشور برای دامداران گرفتاری اداری شدید پیش آورده و مانند قاچاق اسلحه، مهم و دردسرآفرین شده است، در حالی که برای خروج از کشور دام ها سبک و سنگین افسارگسیخته و کسی جلودار آنها نیست، این موضوع آینده دامداری را پرمخاطره می کند.

به گزارش ایلنا، حسین محمدصالحی دارانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تسلیت شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش گفت: ملت بزرگ ایران بار دیگر در آزمونی ماندگار به دشمنان و بیگانگان ثابت کردند که همواره پشتیبان و یاور نظام اسلامی هستند و دشمنان شکست خورده همچنان بر طبل تفرقه می کوند و کوس رسوایی خود را در کوچه بازار جهان می زنند. در روزهای سرافرازی ایران عزیز، دشمن قدّار آمریکا فریبکار همانند تربیت ستوران و آیینه داران در محله کوران است. آینده نظام اسلامی و پیشرفت و توسعه آن در گرو همت ملت سربلند و جوانان غیرتمند و فرهیخته است و هرگز به دشمنان باج نخواهند داد.

نماینده فریدن، فریدونشهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش افزود: چرا با وجود تامین بودجه طبق بند (و) تبصره ۲ قانون همچنان در پرداخت و آماده سازی معوقات فرهنگیان اعزام به خارج تعلل می شود.

وی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به خشکسالی فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت لازم است از اعتبارات سازگار با خشکسالی جهت آبرسانی سیال به باغ ها و واحدهای دامداری و لانه گذاری مساعدت و تامین اعتبار شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس یازدهم در ادامه یادآور شد: جابجایی چند رأس گاو در کشور برای دامداران گرفتاری اداری شدید پیش آورده و مانند قاچاق اسلحه، مهم و دردسرآفرین شده است، در حالی که برای خروج از کشور دام ها سبک و سنگین افسارگسیخته و کسی جلودار آنها نیست، این موضوع آینده دامداری را پرمخاطره می کند.

انتهای پیام/
محمدصالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر