کد خبر: 1002063 A

سردار اشتری:

شهادت دانشمندان ما موجب بیداری ملت‌ها خواهد شد

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در واکنش به شهادت دانشمند صنعت دفاعی کشور گفت: شهادت دانشمندان ما موجب بیداری ملت‌ها خواهد شد.

شهادت دانشمندان ما موجب بیداری ملت‌ها خواهد شد

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در واکنش به شهادت محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع نوشت: بار دیگر ایادی استکبار که دست خود را از همه جا کوتاه دیده و توان رویارویی با جوانان غیور این مرز و بوم را در خود ندیدند در اقدامی بزدلانه به ترور و تروریسم روی آورده و دست خود را به خون پاک یکی دیگر از دانشمندان هسته ای کشورمان آغشته کردند به این خیال واهی که خواهند توانست مانع پیشرفت و پیشروی ملت ایران در عرصه های مختلف علمی شوند.

وی افزود: اما دشمنان نمی دانند با شهادت فرزندان این ملت، درخت انقلاب و بیداری ملت های مظلوم جهان آبیاری خواهد شد و روی هر شاخه آن، جوانان شهادت طلب و انقلابی بیشمار به ثمر خواهد نشست.

فرمانده ناجا ضمن محکوم کردن این اقدام شنیع دشمنان، شهادت رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به محضر مقام معظم انقلاب(مدظله العالی)، جامعه دانشمندان هسته ای و وزارت دفاع، خانواده وی و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت گفت و علو درجات را برای این شهید بزرگوار و صبر جزیل برای بازماندگان را از درگاه خداوند منان خواستار شد.

 

انتهای پیام/
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شهید محسن فخری زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر