کد خبر: 248625 A

معاون قضایی دیوان عالی کشور:

جلسه هیات عمومی اصراری حقوقی دیوان عالی کشور صبح امروز تشکیل شد.

جلسه هیات عمومی اصراری حقوقی دیوان عالی کشور صبح امروز - سه شنبه - تشکیل شد.

به گزارش ایلنا، این جلسه که مقارن شده بود با ایام الله دهه فجر با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و سخنران حجه الاسلام و المسلمین مختاری معاون قضایی دیوان عالی کشور بود که با تبریک سی و ششمین سالگردپیروزی انقلاب به همه مردم ایران اسلامی و تمامی آزادیخواهان جهان ابراز امیداوری کرد که تمام ملت هایی که در زیر سلطه حکومت‌های جور و ظلم و ستم قرار دارند به فضل الهی بتوانند به پیروزی برسند.

وی با تبیین عوامل پیروزی ملت ایران در مبارزه با نظام ستم شاهی خاط‌رنشان کرد: رهبری حضرت امام در پیروزی انقلاب رکن اصلی بود که با روشنگری و هدایت مردم توانستند وحدت را بین تمامی مردم ایجاد نمایند و با همین وحدت یک پارچه مردم بود که تمام برنامه های عوامل سفاک رژیم پهلوی را نقش بر آب شد. یک دلی و با هم بودن و اتحاد و داشتن یک رهبر روشنفکر و خداجو و شجاع ملت ایران را پیروز کرد.

معاون قضایی اضافه کرد: در کنار این خون و شهادت بود که بر زور و تزویر پیروز شد ملت فداکار با تقدیم شهدای عزیزی نهال انقلاب را آبیاری کردند لذا این انقلاب اسلامی ثمره با ارزش خون شهداس و همه ما باید قدردان این امام و رهبری و شهدا باشیم و هر کس تا آنجائیکه که در توان دارد باید از این نظام اسلامی دفاع کند و تا سر حد امکان کمک کنیم تا این انقلاب به نسل های بعدی نیز برسد و النهایه این انقلاب متصل باشد به قیام صاحب این نظام حضرت بقیه الله الاعظم.

وی اضافه کرد: هر کس در هر سمت و شغلی که قرار دارد م‌تواند به نظام خدمت کند همانطوری که تا به حال انجام وظیفه شده من بعد نیز بیشتر باشد قاضی با صدور حکم عادلانه، استاد با پرورش دانشجویان با سواد و مومن، طلاب عزیز با ایراد خطابه وعظ و کارگر با کار صادقانه و… لذا نباید از این نظام طلبکار باشیم و خدا را شاکریم که عمر ما و زندگی ما را در این عصر و زمان قرار داد لذا مجدداً سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به محضر رهبر معظم انقلاب و مسئولین مملکت و تمام آحاد ملت ایران اسلامی و همه آزادی‌خواهان جهان تبریک و تهنیت می‌گویم.

امام و رهبری انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران جهان حضرت امام دهه فجر دیوان عالی کشور رهبر معظم انقلاب مردم ایران نظام اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر