کد خبر: 242609 A

دادستان تهران: مطهری نوار سخنان آملی لاریجانی را تحویل دهد

پرونده جیسون رضائیان با صدور کیفرخواست به دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است / بخشی از پرونده گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در خصوص سازمان تامین اجتماعی، با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

دادستان تهران: مطهری نوار سخنان آملی لاریجانی را تحویل دهد

دادستان تهران اعلام کرد پرونده جیسون رضائیان با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.

به گزارش ایلنا، عباس جعفری دولت آبادی عصر روز چهارشنبه در گفت‌و‌گویی خبری با اعلام این مطلب افزود: بر خلاف ادعاهای برخی مجامع حقوق بشری در خصوص تضییع حقوق مته‌مان در ملاقات با خانواده‌های خود، مادر جیسون رضائیان که اخیرا برای دیدار فرزندش به ایران سفر کرده بود، دو نوبت با نامبرده ملاقات کرد. دادستان تهران اضافه کرد مادر متهم مذکور هم چنین ملاقات کوتاهی نیز با بازپرس پرونده فرزندش داشت.

جعفری دولت‌آبادی هم چنین در خصوص موضوع صدور دستور قضایی مبنی بر فیلترینگ برخی نرم افزارهای ارتباطی گفت: دستور دادستانی تهران خطاب به مراجع ذیربط در خصوص فیلتر کردن این قبیل نرم‌افزار‌ها هم چنان به قوت خود باقی است و دستگاه‌های مربوطه موظف به اجرای دستورات قضایی صادره می‌باشند.

وی در عین حال افزود: اخیرا برخی سایت‌های خبری مطلبی دایر بر توافق روسای دو قوه قضائیه و مجریه دایر بر مسکوت ماندن موضوع فیلترینگ این نرم افزار‌ها منتشر کرده بودند که این موضوع صحت ندارد. وی بار دیگر به سایت‌های خبری و رسانه‌های جمعی تذکر داد که از انتشار اخبار خلاف واقع خودداری نمایند.

دادستان تهران در این گفت‌و‌گوی خبری هم چنین در خصوص انعکاس اظهارات علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در برخی سایت‌های خبری دایر بر اینکه نواری از سخنان رئیس قوه قضائیه در اختیار دارد، اعلام کرد: ازآنجایی که دادستانی تهران این موضوع را در دست بررسی و پیگیری دارد از این نماینده مجلس می‌خواهیم که نوار مذکور را برای بررسی و پیگیری صحت ادعاهای خود به دادستانی تهران تحویل نماید. این در حالی است که اطلاعیه اخیر روابط عمومی قوه قضائیه ادعای علی مطهری را رد کرده است.

جعفری دولت آبادی هم چنین اعلام کرد بخشی از پرونده گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی در خصوص سازمان تامین اجتماعی، با صدور کیفرخواست جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شده است.

انقلاب اسلامی ایران حقوق خانواده رسانه روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی عباس جعفری دولت آبادی مجلس شورای اسلامی نرم افزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر