کد خبر: 236904 A

شجاعی خبر داد؛

ساختار حزبی ندای ایرانیان با احزاب موجود در کشور تفاوت‌هایی دارد. این تفاوت‌ها که حاصل آسیب شناسی‌های صورت گرفته است با توجه به تاثیرگذاری هدف‌دار‌تر و عملکرد تخصصی‌تر٬ به تدریج بیشتر نمایان خواهد شد.

به دنبال انتخاب اعضای شورای مرکزی موقت، رئیس هیات اجرایی موقت و دبیرکل موقت حزب ندای ایرانیان، معاونین سیاسی و اجرایی دبیر کل این حزب نیز انتخاب شدند.

به گزارش ایلنا، بهروز شجاعی با اشاره به انتخاب صادق خرازی به عنوان رئیس موقت شورای مرکزی و مجید فراهانی به عنوان دبیر کل موقت این حزب از سوی شورای مرکزی موقت، گفت: تا برگزاری اولین کنگره حزب، تمام تلاش دبیرکل، رئیس شورای مرکزی و سایر ارکان این حزب که همگی به صورت موقت انتخاب شده‌اند، سازماندهی هرچه سریع‌تر و ایجاد ساختارهای لازم برای تبدیل شدن حزب ندای ایرانیان به حزبی پویا، فراگیر و تاثیرگذار است.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: بر همین اساس سید شهاب الدین طباطبایی به عنوان معاون اجرایی دبیر کل و رئیس هیات اجرایی این حزب انتخاب شد.

وی افزود: همچنین رضا شریفی به عنوان معاون سیاسی دبیر کل و رئیس دفتر سیاست‌گذاری و مطالعات راهبردی حزب ندای ایرانیان انتخاب شد.

عضو شورای مرکزی موقت حزب ندای ایرانیان خاطر نشان کرد: ساختارهای حزبی ندای ایرانیان دارای تفاوت‌ها و تمایزهایی با احزاب موجود در کشور است که به تدریج این تفاوت‌ها که حاصل آسیب شناسی‌های صورت گرفته است با توجه به تاثیرگذاری هدف‌دار‌تر و عملکرد تخصصی‌تر بیشتر نمایان خواهد شد.

حزب ندای ایرانیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر