کد خبر: 236729 A

معاون اجرایی رئیس جمهور خبر داد:

با توجه به شاخص‌های مختلف و اقداماتی که در راستای اجرایی شدن مصوبات سفر رییس جمهوری صورت گرفته است، به نظر می‌رسد استان لرستان کارنامه قابل قبول و رضایت‌بخشی دارد.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه رئیس جمهور تاکنون به ۱۱ استان کشور سفر کرده است، که شاهد مصوبات کاربردی و عملیاتی در این سفرها هستیم، گفت: حل موانع احتمالی بر سر راه اجرای مصوبات سفرها را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، محمد شریعتمداری در نشست چگونگی اجرای مصوبات سفر دولت تدبیر و امید به استان لرستان اظهار داشت: لرستان از استان‌های پیشرو در پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور است.

وی تصریح کرد: با توجه به شاخص‌های مختلف و اقداماتی که در راستای اجرایی شدن مصوبات سفر رییس جمهوری صورت گرفته است، به نظر می‌رسد استان لرستان از دیگر استان‌ها بهتر عمل کرده و کارنامه قابل قبول و رضایت‌بخشی دارد.

معاون اجرایی رئیس جمهور از ادامه حمایت‌های خود برای حل برخی موانع احتمالی بر سر راه اجرای مصوبات خبر داد و افزود: با پیگیری‌های هفتگی استاندار لرستان جلسات لازم در وزارتخانه‌های مختلف برای برطرف کردن موانع تشکیل خواهد شد.

شریعتمداری گفت: با توجه به گزارش‌های دقیق استاندار لرستان بدون شک تمام چالش‌ها و موانع بر سر راه تحقق مصوبات سفر از جمله در موضوعاتی مانند تعریف روشی مناسب برای کمک به تکمیل چهارخطه شدن راه‌های لرستان، کمک به اعتبارات بخش صنعت استان، تعیین تکلیف حریم قلعه، پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و موارد دیگر با تشکیل جلسات مشخص در وزارتخانه‌های مختلف و با حضور استاندار لرستان، پیگیری و حل و فصل خواهد شد.

استان کشور دولت رئیس جمهور رییس جمهوری شاخص صندوق توسعه ملی صنعت وزارتخانه اجرایی مصوبات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر