کد خبر: 236636 A

دقایقی پیش؛

سعید مرتضوی دادستان اسبق تهران و رئیس سابق سازمان تامین اجتماعی دقایقی پیش برای ارائه آخرین دفاعیات خود وارد وارد شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت شد.

دادستان اسبق تهران دقایقی پیش برای ارائه آخرین دفاعیات خود وارد شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید مرتضوی دادستان اسبق تهران و رئیس سابق سازمان تامین اجتماعی٬ دقایقی پیش برای ارائه آخرین دفاعیات خود وارد شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت شد.

گفتنی است پیمان حاج‌محمود عطار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در این باره گفت: اگر بازپرس در پایان دفاعیات به این نتیجه برسد که مرتضوی مجرم است، قرار مجرمیت برای او صادر می‌کند و آن را به دادستانی می‌فرستد و در صورتی‌ که نظر دادستانی با بازپرس منطبق باشد٬ پس از صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه می‌رود.

وکیل شاکیان مرتضوی گفت: در این پرونده علاوه بر ما٬ سازمان بازرسی کل کشور نیز بابت پرداخت‌های مرتضوی به برخی اشخاص٬ شکایت مستقلی را مطرح کرده است. البته این موارد در کنار شکایت کمیته تحقیق و تفحص مجلس از مرتضوی است.

وی گفت: ابهامی که در این مورد وجود دارد این است که چرا افرادی که از مرتضوی مبالغی را دریافت کردند و نامشان نیز در لیستی در پرونده قرار دارد٬ حداقل به عوان مطلع احضار نمی‌شوند.

حاج‌محمود عطار تاکید کرد: اگر پرداخت غیرقانونی صورت گرفته٬ قطعا دریافت مجرمانه‌ای هم در کار بوده است.

دولت سازمان بازرسی کل کشور سازمان تامین اجتماعی سعید مرتضوی دقایقی کارکنان مرتضوی شعبه دادسرای بازپرسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر