کد خبر: 236460 A

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش:

بهترین افسران فارغ‌التحصیل دافوس را به منطقه رزمایش آوردیم تا در کنار افراد صاحب تجربه تکنیک‌های رزمی را اجرا کنند.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس) گفت: پنج قرارگاه عملیاتی را که در رده سنی دوره جوانی قرار دارد جهت اجرای عملیات به این منطقه آوردیم تا ثابت کنیم نسل سوم نیز، هم چون پدران خود درزمان بروز خطر و تهدید پیش قراول مبارزه با دشمن هستند.

به گزارش ایلنا، امیر حسین ولی‌وند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش(دافوس) با حضور در منطقه عمومی رزمایش محمد رسول‌الله(ص)، درباره نقش دافوس در این رزمایش گفت: بهترین افسران فارغ‌التحصیل دافوس را به منطقه رزمایش آوردیم تا در کنار افراد صاحب تجربه تکنیک‌های رزمی را اجرا کنند.

وی با اشاره به نقش جوانان در دفاع مقدس اظهار داشت: با تأسی از دفاع مقدس، پنج قرارگاه عملیاتی را که در رده سنی دوره جوانی قرار دارند جهت اجرای عملیات به این منطقه آوردیم تا ثابت کنیم نسل سوم نیز، هم چون پدران خود درزمان بروز خطر و تهدید پیش قراول مبارزه با دشمن هستند.

ولی‌وند در ادامه با بیان اینکه این جوانان در رده های نیروی دریایی، زمینی، هوایی، پدافند و قرارگاه ذوالفقار وارد صحنه رزمایش شدند، افزود: از این جهت که می خواستیم این افراد آموزش دیده در صحنه نبرد و مورد آزمایش تاکتیکی قرارگیرند آنان را در این رزمایش گسترده آوردیم.

وی با بیان اینکه در بین این افراد افسران لایق و زبده ای قرار دارند بیان داشت: افرادی که در قالب پنج قرارگاه عملیاتی به این قرارگاه آمده‌اند، قابلیت فرماندهی رده‌های مختلف را دارا هستند

دفاع مقدس فارغ التحصیل حضور رزمایش قرارگاه ارتش عملیاتی پنج فرماندهی دافوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر