کد خبر: 236297 A

دریادار سیاری خبر داد:

پیام رزمایش برای کشورهای فرامنطقه‌ای این است که ما می‌توانیم امنیت منطقه را برقرار کنیم و این توان در منطقه وجود دارد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: زیردریایی فاتح در رزمایش محمد رسول‌الله(ص) توسط نیروی دریایی آزمایش خواهد شد.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش، امروز(شنبه) در حاشیه برگزاری رزمایش مشترک محمدرسول‌الله(ص) یکی از اهداف ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش محمد رسول الله انتقال پیام صلح است و تهدیدی برای کسی نیست.

وی افزود: همسایگان ما باید بدانند که ارتقای توان رزمی جمهوری اسلامی ایران تهدیدی برای کسی نیست بلکه برای دفاع از مرزها و منافع خود است.

دریادار سیاری اظهارداشت: پیام رزمایش برای کشورهای فرامنطقه‌ای این است که ما می‌توانیم امنیت منطقه را برقرار کنیم و این توان در منطقه وجود دارد.

وی با تاکید بر توان بالای نظامی جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: همه این را می‌دانند که ما توان برقراری امنیت در منطقه را داریم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش یکی از اهداف از برگزاری رزمایش محمد رسول الله نمایش اقتدار ایران اسلامی برای ایجاد امنیت در شمال اقیانوس هند و شرق تنگه هرمز عنوان کرد و اظهار داشت: زیردریایی فاتح در این رزمایش توسط نیروی دریایی آزمایش خواهد شد.

دریادار سیاری اعلام کرد که ایران آمادگی برگزاری رزمایش مشترک با کشورهای همسایه را دارد.

زیردریایی فاتح نسل جدید زیر دریایی‌های ایران است که توسط سازمان جهاد خودکفایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده اما هنوز به صورت رسمی مورد بهره‌برداری قرار نگرفته است.

ارتش جمهوری اسلامی ایران اقیانوس هند ایران ایران اسلامی تنگه هرمز جمهوری اسلامی ایران دریادار حبیب الله سیاری رزمایش زیردریایی فاتح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر