کد خبر: 236271 A

سردار گرجی‌زاده در همایش " صیانت پرواز ":

فرماندهان امروز امنیت پرواز از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که در بحبوحه جنگ به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی لبیک گفته و با روحیه ای جهادی پای در این عرصه گذاشتند.

فرمانده سپاه حفاظت گفت: با فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر ورود سپاه به عرصه امنیت پرواز و همکاری تمامی دستگاه های مرتبط امروز صنعت هوایی ایران امن ترین صنعت است.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار علی اصغر گرجی زاده فرمانده حفاظت سپاه صبح امروز(۶‌دی ماه) در همایش " صیانت پرواز " که به مناسبت گرامیداشت سی امین سال حضور سپاه در عرصه امنیت پرواز برگزار شد در جمع فرماندهان، مسئولین، مدیران صنعت هوایی و پیشکسوتان امنیت پرواز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای امنیت پرواز گفت: برگزاری اینگونه مراسم ما را به یاد اهمیت رسالت و ماموریتی که بر دوش داریم می‌اندازد.

وی با بیان اینکه امنیت در هر کشوری مساله اول و آخر است گفت: صنعت هوایی از ابزارهای تامین آسایش و رفاه مردم است که در برهه ای از زمان دشمنان ما با اقدامات مذبوحانه آن را به مخاطره انداختند.

سردار گرجی زاده با اشاره به صدور فرمان حضرت امام(ره) مبنی بر ایفای نقش سپاه در تامین امنیت پرواز اظهار داشت: با فرمان حضرت امام(ره) و همکاری تمامی دستگاه ها امروز صنعت هوایی ایران امن ترین صنعت است.

وی با بیان اینکه برقراری امنیت بدون محدودیت ممکن نیست گفت: در زمانی که ما با دشمنانی مواجه‌ایم که از هیچ گونه توطئه گری دریغ نمی کنند به منظور برقراری امنیت نیاز به اعمال برخی محدودیت ها داریم.

فرمانده سپاه حفاظت با تاکید بر اینکه امروزه اغلب مردم دنیا از جمله مردم ایران برای برقراری امنیت همراه هستند از استمرار روند امنیت، رفع و نامحسوس کردن محدودیت های غیر ضرور به عنوان نکات مهم در برقراری امنیت یاد کرد.

وی افزود: برقراری امنیت کاری است دسته جمعی و تمامی نهادها و ارگان های مرتبط باید با ایجاد تعامل کامل و مستمر در این عرصه ایفای نقش کنند.

سردار گرجی زاده در پایان به بیان مصادیقی از ایثارگری رزمندگان عرصه امنیت پرواز پرداخت و گفت: فرماندهان امروز امنیت پرواز از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که در بحبوحه جنگ به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی لبیک گفته و با روحیه ای جهادی پای در این عرصه گذاشتند.

گفتنی است در این همایش از سرود سپاه حفاظت به خوانندگی فریدون بیگدلی رونمایی شد.

انقلاب اسلامی ایران پیشکسوتان تامین امنیت جنگ حضرت امام دوران دفاع مقدس دی ماه مردم ایران یاد و خاطره شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر