خبرگزاری کار ایران

پورمحمدی در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

حصر را دولت و قوه قضاییه به تنهایی نمی‌توانند پیگیری کنند / نهاد تصمیم‌گیری شورایعالی امنیت ملی است

asdasd
کد خبر : ۲۲۸۷۲۱

ممکن است آقای روحانی درباره حصر پیگیری‌هایی کرده باشند ولی نمی‌دانم این پیگیرهای به کجا رسیده است٬ شاید ایشان هم در شورایعالی امنیت ملی پیگیر بوده‌اند اما پیگیری درون دولتی در کار نبوده است.

وزیردادگستری تاکید کرد: نهاد تصمیم‌گیری پیرامون مسئله حصر شورای امنیت ملی است و دولت و قوه قضاییه به تنهایی نمی‌توانند برای حل این موضوع پیگیری کنند. مضاف بر اینکه این بحثتا به امروز در دولت مطرح نبوده است.

مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره مسئولیت ویژه خود در مورد حصر در دولت، بیان کرد: هیچگونه مسئولیت ویژه‌ای نداشته‌ام.

وزیر دادگستری تصریح کرد: اتفاقا از من در این‌باره سوال پرسیده‌اند و توضیح داده‌ام که نهاد تصمیم‌گیری در اینباره شورایعالی امنیت ملی است و همچنان هم آن نهاد مسئول پیگیری است و دولت در تصمیات دخیل نبوده٬ هرچند به عنوان شریک تصمیم‌گیری این نهاد محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: بنابراین اگر تصمیمی باشد و حرکتی بخواهد در اینباره صورت بگیرد٬ باید در شورایعالی امنیت ملی تصمیم گرفته شود، از این جهت دولت و قوه قضاییه به تنهایی نمی‌توانند تصمیم‌گیری کنند.

وزیر دادگستری تاکید کرد: تا به امروز اصلا بحثدولت مطرح نبوده است که ما بخواهیم به عنوان کابینه دولت نظری بدهیم.

مصطفی پورمحمدی گفت: ممکن است آقای روحانی هم پیگیری‌های کرده‌اند ولی نمی‌دانم این پیگیرهای به کجا رسیده است. شاید ایشان هم در شورایعالی امنیت ملی پیگیر بوده‌اند، اما کلا پیگیری درون‌ دولتی در کار نبوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز