کد خبر: 223799 A

از سوی رئیس قوه قضاییه؛

همچنین آیت الله آملی لاریجانی با صدور حکمی با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا صدرحسینی معاون سابق اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایشان را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب کرد.

رئیس قوه قضاییه با صدور حکمی محمدباقر الفت رئیس کل دادگستری استان خوزستان را به عنوان معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، متن کامل حکم آیت‌الله آملی لاریجانی به شرح زیر است:

جناب آقای محمدباقر الفت
رئیس کل دادگستری استان خوزستان

بموجب این حکم به سمت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه منصوب می‌شوید

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیتهای سنگین ناشی از آن اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سر لوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و مؤید باشید.

صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه

شایان ذکر است همچنین آیت الله آملی لاریجانی با صدور حکمی با تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا صدرحسینی معاون سابق اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، ایشان را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب کرد.

متن کامل حکم رئیس قوه قضاییه به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدعلیرضا صدرحسینی

ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای خالصانه جنابعالی در طول تصدی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه و نظر به سوابق و تجارب ارزنده، به موجب این ابلاغ بعنوان مشاور رئیس قوه قضاییه منصوب می‌شوید.
امید است در پرتو عنایات الهی همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید.

صادق آملی لاریجانی
رئیس قوه قضاییه

آیت الله آملی لاریجانی پیشگیری از وقوع جرم حقوق رئیس کل دادگستری استان قوه قضاییه معاون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رئیس منصوب اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر