کد خبر: 216422 A

علیزاده طباطبایی در گفت و گو با ایلنا:

موکلم متهم به فعالیت تبلیغ علیه نظام است که از سه ماه تا یکسال محکومیت دارد و با توجه به این که موکلم پیشینه و سوء سابقه نداشته است انتظار داریم دادگاه حداقل محکومیت را برای موکلم صادر کند.

وکیل غنچه قوامی گفت: من امروز به دادگاه رفتم تا حکم صادر شده را از دادگاه بگیرم که دادگاه بیان کرد، حکم برای تایپ رفته است و روز شنبه از تایپ می آید و من آن روز حکم موکلم را دریافت می کنم.

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص آخرین وضعیت پرونده غنچه قوامی گفت: طبق ماده ۲۱۲ آیین دادرسی کیفری دادگاه موظف است ظرف حداکثر یک هفته حکم را صادر کند.


وی با اشاره به دادگاه هفته پیش موکلش اظهار داشت: هفته پیش دادگاه موکلم برگزار شد و من امروز به دادگاه رفتم تا حکم صادر شده را از دادگاه بگیرم که دادگاه بیان کرد، حکم برای تایپ رفته است و روز شنبه از تایپ می آید و من آنر وز حکم موکلم را در پیافت می کنم.


وکیل غنچه قوامی در پاسخ به این سوال که آیا از حکم صادر شده در مورد موکلتان اطلاعی دارید خاطر نشان کرد: خیر اما موکلم متهم به فعالیت تبلیغ علیه نظام است که از سه ماه تا یکسال محکومیت دارد و با توجه به این که موکلم پیشینه و سوء سابقه نداشته است انتظار داریم دادگاه حداقل محکومیت را برای موکلم صادر کند.

ایلنا حکم دادگاه روز شنبه صادر محکومیت موکلم قوامی غنچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر