کد خبر: 212709 A

سخنگوی وزارت کشور در جمع خبرنگاران:

از طریق دستگاه دیپلماسی در حال پیگیری این موضوع هستیم و جدا از دولت پاکستان انتظار داریم که جلوی این عملیات‌ها را علیه کشورمان بگیرد.

سخنگوی وزارت کشور پاکستان را مسئول عملیات‌های تروریستی اخیر در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد و گفت: از طریق دستگاه دیپلماسی در حال پیگیری این موضوع هستیم و جدا از دولت پاکستان انتظار داریم که جلوی این عملیات‌ها را علیه کشورمان بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور در حاشیه مراسم ترحیم ولی الله خبره قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حملات تروریستی اخیر در سراوان گفت: ما از دولت پاکستان انتظار داریم که اجازه ندهد از خاک آن کشور علیه کشور ما عملیات تروریستی شکل بگیرد.

وی ادامه داد: از طریق دستگاه دیپلماسی در حال پیگیری این موضوع هستیم و جدا از دولت پاکستان انتظار داریم که جلوی این عملیات‌ها را علیه کشورمان بگیرد.

قائم مقام وزیر کشور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه خود کشور و دستگاه‌های امنیتی چه فکری برای این موضوع اندیشیده‌اند گفت: همان طور که گفتم این عملیات‌ها از نظر نظامی ارزشی ندارند ولی ما از طریق کمیته مرزی که به تازگی فعال شده است و مقامات محلی در حال پیگیری این موضوع هستیم.

وی در پایان گفت: جمهوری اسلامی ایران مسئولیت این عملیات‌ها را به عهده دولت پاکستان می‌داند.

استان سیستان و بلوچستان پاکستان جمهوری اسلامی ایران خاک دولت سازمان بازرسی کل کشور وزارت کشور وزیر کشور تروریستی عملیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر