کد خبر: 212477 A

رئوفیان به ایلنا خبر داد:

مباحثدرون گروهی، منشور جبهه ایستادگی و عمده فعالیت‌ها و برنامه‌های‌مان در قالب چارچوب ائتلاف سیاسی بین حزبی با حداقل رویکرد انتخاباتی است، در این مجمع عمومی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

عضو شورای عالی جبهه ایستادگی از برگزاری مجمع عمومی این جریان سیاسی در روز جمعه دوم آبان ماه سال جاری خبر داد.

ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص زمان برگزاری مجمع عمومی جبهه ایستادگی گفت: تصمیم داریم تا مجمع عمومی جبهه ایستادگی را در روز دوم آبان ماه سال جاری برگزار کنیم.

وی درباره مباحثمطرح و مورد بررسی در این مجمع عمومی اظهار داشت: مباحثدرون گروهی، منشور جبهه ایستادگی و عمده فعالیت‌ها و برنامه‌های‌مان در قالب چارچوب ائتلاف سیاسی بین حزبی با حداقل رویکرد انتخاباتی است، در این مجمع عمومی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین در خصوص اینکه آیا مباحثمربوط به انتخابات مجلس دهم نیز در این ائتلاف مورد بررسی قرار می‌گیرند؟ تصریح کرد: یکی از مباحثاین مجمع تبیین سازوکار انتخاباتی و اصول جبهه ایستادگی در رابطه با مجلس دهم خواهد بود.

رئوفیان در خصوص اینکه سخنرانان ویژه این مجمع عمومی چه کسانی خواهند بود؟ ابراز داشت: تصمیم داریم تا از آقایان محسن رضایی و محمدرضا باهنر برای شرکت و سخنرانی دعوت کنیم.

وی در پایان از برگزاری مجمع عمومی جبهه ایستادگی در تالار دریای نور خبر داد.

اسلامی ایران انتخابات مجلس زمین محسن رضایی محمدرضا باهنر برگزاری مجمع جبهه عمومی ایستادگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر