کد خبر: 212239 A

مصلحی در جمع خبرنگاران: / تکرار /

احساس ما این است وظیفه‌ای که باید به آن عمل می‌کردیم، انجام داده‌ایم و اطلاع‌رسانی‌های لازم را صورت دادیم.

وزیر سابق اطلاعات درباره فساد هفت هزار میلیاردی در دولت دهم تاکید کرد: ما دستگاهی مخفی و امنیتی هستیم که نمی‌توانست خیلی علنی اطلاع‌رسانی کند، اما به هر حال در جاهایی که لازم بوده اطلاع‌رسانی خودمان را داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام حیدرعلی مصلحی در حاشیه یادواره شهید غفاری که در محل حسینیه فاطمه‌الزهرا(س) سپاه محمد رسول‌الله(ص) برگزار شد، در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا درباره فساد هفت هزار میلیاردی و اینکه نهادهای نظارتی از جمله وزارت اطلاعات در دولت دهم نقش خود را به خوبی در کنترل و شناسایی آن ایفا نکردند، گفت: احساس ما این است وظیفه‌ای که باید به آن عمل می‌کردیم، انجام داده‌ایم و اطلاع‌رسانی‌های لازم را صورت دادیم.

وی ادامه داد: منتهی ما دستگاهی مخفی و امنیتی هستیم که نمی‌توانست خیلی علنی اطلاع‌رسانی کند، اما به هر حال در جاهایی که لازم بوده اطلاع‌رسانی خودمان را داشته‌ایم.

وزیر سابق اصلاعات در پاسخ به این سوال که یعنی شما معتقدید که نهادهای دیگر کوتاهی کرده‌اند؟ اظهار داشت: بله، درست است مثل خیلی چیزهای دیگر.

مصلحی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری درباره اینکه شما در صحبت‌های خود به این مضوع اشاره کردید که اصلاحات آمریکایی قصد داشت عناوین انقلابی همانند مستضعفین را تغییر دهد، منظور شما چه بود؟ بیان کرد: دشمن همیشه قصد داشته است که عناوین ارزشی و انقلابی ما بی ارزش کند. کلمه مستضعفین یک کلمه قرآنی و انقلابی بود که امام آن را به کار برد و شامل همه مستضعفین جهان می‌شد و اصلاحات آمریکایی در راستای اهداف دشمنان این نوع از عناوین را تغییر داد و به جای مستضعفان قشر آسیب‌پذیر را به کار می‌برد.

تخلف 7هزارمیلیاردی حیدر مصلحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر