کد خبر: 210414 A

نخستین کنگره شهدای شهرداری‌های کشور ششم اسفند ماه ۱۳۸۹ از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار که به مناسبت آن بانک اطلاعاتی شهدای شهرداری ها، وصیت نامه ها، آلبوم تصاویر این شهدا و اطلاعات مختلف دیگری در این زمینه تهیه شد.

چهارمین یادواره شهدای شهرداری های کشور پنجشنبه ۱۰ مهرماه با حضور خانواده مکرم این شهدا، وزیر کشور و تعدادی از مسئولان از سوی سازمان شهرداریها و دهیاریها با همکاری شهرداری مشهد مقدس در این شهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این همایش با هدف تجلیل از جایگاه رفیع شهدای شهرداری ها و تکریم این شهدای والامقام، شناخت خانواده های این شهدا و تجلیل از آنها در سالن صبای مرکز صدا و سیمای استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.
در دوران دفاع مقدس ۵۷۷ نفر از کارکنان ۱۵۵ شهرداری کشور به درجه رفیع شهادت نائل شدند که ۱۸ نفر آنها از شهرداران شهرهای کشور بودند.


نخستین، دومین و سومین دوره این یادواره در سال های ۱۳۸۹،۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ نیز از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار شده است.


شایان ذکر است نخستین کنگره شهدای شهرداری‌های کشور ششم اسفند ماه ۱۳۸۹ از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در مشهد مقدس برگزار که به مناسبت آن بانک اطلاعاتی شهدای شهرداری ها، وصیت نامه ها، آلبوم تصاویر این شهدا و اطلاعات مختلف دیگری در این زمینه تهیه شد.

استان خراسان رضوی خانواده دوران دفاع مقدس شهرداری مشهد مشهد مقدس وزیر کشور کشور برگزار شهدای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر