کد خبر: 189800 A

این حضور پرمعنا و کاملاً هدفمند، یکپارچه و متحد ایران اسلامی همدل، همگام و همصدا با «امت بزرگ رسول‌الله» نشان از عمق نفوذ استراتژی ایران اسلامی و کلام الهی و روشنگرانه و راهبرد حکیمانه و هوشمندانه امام خمینی(ره) پس از گذشت بیش از سه دهه از آن، در قلوب میلیون‌ها انسان مسلمان و حتی آزاده جهان دارد.

ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای، از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس و نیز پوشش خبری و تصویری مراسم این روز توسط رسانه‌ها تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه بدین شرح است:

«دیروز؛ در آخرین جمعه از ماه پرفیض و برکت رمضان‌المبارک، روز رساترین فریاد علیه سبوعیت و موجودیت نامشروع و غیر انسانی اشغالگری و کودک‌کشی و تجاوز صهیونیست‌ها و روز حمایت همه‌جانبه از فلسطین قهرمان بود.

مردم مؤمن، روزه‌دار و انقلابی ایران اسلامی با پشت‌سر گذاشتن ایام و لیالی پربرکت قدر، با حضور در راهپیمایی شکوهمند و با عظمت روز جهانی قدس همگام و همصدا با سایر مسلمانان و آزادیخواهان در سراسر جهان، غریو آزادی قدس شریف و فلسطین پاره، پاره از یورش وحشیانه دژخیمان پلید و این پاره تن اسلام را بار دیگر سر داده و خشم مقدس و نقرت و انزجار و برائت خود از ظلم و جور رژیم غاصب آدمکش صهیونیستی را فریاد زدند.

دیروز؛ در جای جای میهن اسلامی ایران، از زن و مرد و پیر و جوان و کودک، همه و همه آمده بودند تا ضمن اعلام همدردی خود با زنان و کودکان مظلوم و آواره غزه‌ای، بگویند راهبرد ایران اسلامی همان راهبرد تاریخی و تاریخ‌ساز امام راحل عظیم‌الشأن و آن حمایت همه‌جانبه، قاطع و صریح از ملت‌های مظلوم و ستمدیده عالم به ویژه ملت مظلوم و قهرمان فلسطین به ویژه غزه مقاوم است.

دیروز دوربین‌های جهان صحنه‌هایی از خروش عظیم اراده ها و خیزش امواج احساسات پاک جهانی در حمایت از فلسطین قهرمان و فریاد خشم علیه تجاوز و تعدی اشغالگران صهیونیستی را در دل تاریخ ثبت و به نمایش گذارد.

بار دیگر ملت قهرمان، آزاده و همیشه در صحنه ایران اسلامی در جای جای میهن اسلامی، حماسه‌ای جاودان و ماندگار به یادگار گذاشت و برگ زرین دیگری در دفتر قطور خاطرات و افتخارات ملت رشید ایران اسلامی ثبت و ضبط کرد و با گوش‌جان به ندای حق‌طلبی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در حمایت از فلسطین، این پاره‌تن اسلام، لبیک‌گویان در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضوری ارزشمند یافت.

این حضور پرمعنا و کاملاً هدفمند، یکپارچه و متحد ایران اسلامی همدل، همگام و همصدا با «امت بزرگ رسول‌الله» حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمین؛ نشان از عمق نفوذ استراتژی ایران اسلامی و کلام الهی و روشنگرانه و راهبرد حکیمانه و هوشمندانه بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) پس از گذشت بیش از سه دهه از آن، در قلوب میلیون‌ها انسان مسلمان و حتی آزاده جهان دارد.

در پایان بیانیه، بار دیگر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تشکر از خالقان این خیزش عظیم اراده‌های استوار در حمایت از فلسطین، غزه و قدس و نیز همچنین از اهتمام و همت ویژه اصحاب رسانه‌ها و جراید، مطبوعات، خبرگزاری‌ها و تمامی فعالان عرصه رسانه به ویژه بخش‌های خبری، تولیدی سازمان صدا و سیما که در امر اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و ترغیب و تشویق مردم به حضور در راهپیمایی و به تصویر کشیدن گوشه‌هایی از اقیانوس بیکران اراده‌های ملی بپاخواسته و دریای خروشان و مواج احساسات پاک معنوی مردم در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس؛ این همه شور و شعور ملت‌های بپاخواسته به ویژه ملت همیشه در صحنه و سرافراز ایران اسلامی را می‌ستاید و بر دستان و بازوان " حماسه‌سازان روز جهانی قدس " به رسم ادب و نشانه احترام بوسه می‌زند و از این موهبت الهی جبهه خضوع و جبین شکر بر آستان کبریایی حضرت احدیت سائیده و شکرگزار این نعمت بزرگ الهی خواهد بود.»

امام خمینی ایران اسلامی تجاوز جهان دوربین رسانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فلسطین مسلمان ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر