کد خبر: 179526 A

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش:

کسی که لباس خدمت به جامعه و دفاع از کشور می پوشد باید از تمام جهات مدافع باشد. لذا شما مدافعان حریم ولایت و پهنه وسیع آسمان کشور در نیروی قهرمان پدافند هوایی باید هم در جبهه جنگ سخت و هم در جبهه جنگ نرم همواره هوشیار و آماده باشید.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان منطقه پدافند هوایی شمال غرب کشور گفت: امروز جنگ نرمی که دشمنان نظام اسلامی علیه ما به راه انداخته اند، توهم توطئه نبوده بلکه عین توطئه است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام واحدی که در رأس هیأتی متشکل از معاونین فرهنگی نیروهای تابعه آجا به منظور بررسی وضعیت فرهنگی و آمادگی روحی و معنوی کارکنان ارتش مستقر در یگان های منطقه شمال غرب کشور به آنجا سفر کرده است، در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دفاع همه جانبه شما رزمندگان غیور پدافند هوایی صرفا محدود به پهنه هوایی و مرزهای جغرافیایی کشور نیست بلکه هر کجا تهدید وجود دارد باید دفاع کرد.

وی افزود: کسی که لباس خدمت به جامعه و دفاع از کشور می پوشد باید از تمام جهات مدافع باشد. لذا شما مدافعان حریم ولایت و پهنه وسیع آسمان کشور در نیروی قهرمان پدافند هوایی باید هم در جبهه جنگ سخت و هم در جبهه جنگ نرم همواره هوشیار و آماده باشید.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش همچنین تصریح کرد: امروز ما مواجه با یک عملیات روانی پیچیده هستیم که سرمنشأ آن فتنه گری صهیونیست ها و هدف آن جنگ با ارزشهای دینی، هجمه به مقدسات اسلامی و تخلیه افکار امتها از باورها و ارزشهایشان و تسلط بر جهان است.

واحدی افزود: در شرایطی که می بینیم امروز بسیاری از بینشها و مکاتب موجود در دنیا در موج افکار صهیونیستی شنا می کنند و تحت تسلط نظام سرمایه داری و رسانه ای آنها قرار دارند، مکتب شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها تفکری است که با بیداری و هوشیاری تمامی فتنه ها و انحرافات زمانه را درک کرده و با هدایت و درایت نورانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در مقابل زیاده خواهی و زورگویی دنیای استکبار محکم و استوار ایستاده است.

حجت الاسلام واحدی در پایان با اشاره به غائله داعش در سوریه و عراق گفت: بدون شک این حرکت مذبوحانه نیز توسط صهیونیست ها و نظام استکباری هدایت می شود. آنها در این جنگ نرم تمام مقدسات شیعه را هدف قرار داده اند. امروز فرهنگ عاشورا که قدرت شیعه می باشد و فرهنگ انتظار که امید شیعیان است به شدت مورد حمله و هجمه قرار گرفته که امید است با هوشیاری و ولایت مداری امت اسلامی، هرچه زودتر این توطئه ها نقش بر آب شده و پرچم عزت و اقتدار اسلام توسط رهبر معظم و فرزانه انقلاب به صاحب و مولای ما امام زمان(عجل الله تعالی) تقدیم شود.

گفتنی است، حجت الاسلام واحدی و هیأت همراه در بازدید فرهنگی خود از یگانهای مستقر در منطقه شمال غرب کشور علاوه بر یگانهای پدافند هوایی از یگان های ارتش مستقر در شهرستان های عجب شیر، مراغه و مهاباد نیز امروز بازدید کردند.

جامعه جنگ روابط عمومی رهبر معظم رهبر معظم انقلاب اسلامی سوریه شیعه عاشورا فتنه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر