کد خبر: 175266 A

دون تردید، خاطرۀ تابناک رشادت‌ها و مجاهدت‌های تیزپروازان ارتش سرافراز ایران از جمله آن عزیز سفر کرده در دفاع از حریم مقدّس ایران اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس، در ذهن و ضمیر ملت قدرشناس ایران برای همیشه جاودانه خواهد ماند.

رییس سازمان انرژی اتمی در پیامی درگذشت جانشین فرمانده آشیانه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرمانده کل ارتش تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، در پیام علی‌اکبر صالحی آمده است: با نهایت تأسف و تأثر، خبر عروج امیر خلبان رضا حسین­‌پور، جانشین محترم فرمانده آشیانه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را دریافت کردم. بدون تردید، خاطرۀ تابناک رشادت‌ها و مجاهدت‌های تیزپروازان ارتش سرافراز ایران از جمله آن عزیز سفر کرده در دفاع از حریم مقدّس ایران اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس، در ذهن و ضمیر ملت قدرشناس ایران برای همیشه جاودانه خواهد ماند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه غیورمردان و جان­‌برکفان ارتش سربلند جمهوری اسلامی ایران و بازماندگان ایشان و با آرزوی علو درجات برای آن سرباز فداکار وطن، دوام سلامتی و مزید سرافرازی و بهروزی مرزبانان و مدافعان عزت و شرف ملت بزرگ ایران را در سایه توجهات حضرت ولی­عصر(عج) از درگاه ایزد متعال خواستارم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ایران ایران اسلامی جمهوری اسلامی ایران حضرت ولی عصر دوران دفاع مقدس ذهن سازمان انرژی اتمی ملت بزرگ ایران ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر