کد خبر: 172883 A

با حضور وزیر دفاع صورت گرفت:

پرورش یافتگان مکتب حسینی و رهروان صدیق امام خمینی(ره)، کارکنان و متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با همت بلند و تلاشی خستگی ناپذیر تعداد ۲۰ فروند از بالگردهای نیروهای مسلح که به صورت غیرپروازی و زمینی وارد شرکت پنها شده بود را مورد تعمیرات اساسی قرار دادند و امروز شاهد تحویل دهی آن به نیروهای مسلح پرافتخارکشورمان هستیم.

همزمان با خجسته سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز ۲۰ فروند بالگرد که از سوی شرکت پنها وابسته به سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی آن به پایان رسیده است طی مراسم ویژه ای با حضور سردار دهقان به نیروهای مسلح تحویل شدند.

به گزارش ایلنا؛ سردار دهقان در مراسم تحویل دهی این بالگردها طی سخنانی در جمع خبرنگاران با تبریک میلاد خجسته حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس و روز جانباز گفت: پرورش یافتگان مکتب حسینی و رهروان صدیق امام خمینی(ره)، کارکنان و متخصصان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع با همت بلند و تلاشی خستگی ناپذیر تعداد ۲۰ فروند از بالگردهای نیروهای مسلح که به صورت غیرپروازی و زمینی وارد شرکت پنها شده بود را مورد تعمیرات اساسی قرار دادند و امروز شاهد تحویل دهی آن به نیروهای مسلح پرافتخارکشورمان هستیم.

وی افزود: این ۲۰ فروند بالگرد از انواع ۲۰۵،۲۱۲، ۲۱۴،۴۱۲، CH، RH، SHو Mil است.

وزیر دفاع تصریح کرد: این اقدام مهم که با تفکر، مدیریت و کار جهادی صورت گرفته یکی از مصادیق برجسته تحقق شعار ما می توانیم و از جلوه های شکوهمند خودباوری و اتکا به توانمندی های داخلی است که با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن با ارتقاء بعضی از سیستم های این بالگردها به منصه ظهور رسیده است.

سردار دهقان تصریح کرد، امروز صنایع هوایی وزارت دفاع به مدد دانش و توان رزمندگان، جانبازان و جهادگران این صنعت بویژه در حوزه بالگردی با وجود اعمال بیش از سه دهه تحریم های سنگین از سوی دشمنان بعنوان صنعتی سرپا، سرزنده و پویا به فعالیت خود ادامه داده و نیازمندی های کشور و نیروهای مسلح را در این حوزه به خوبی تأمین و مرتفع کرده است.

وزیر دفاع گفت: البته وزارت دفاع به این حد قانع نیست و برنامه های جامعی را برای ارتقاء سطح کمی و کیفی صنایع هوایی نیروهای مسلح در دستورکار داریم که با تکیه بر دانش و توان داخلی مصمم به اجرای آن هستیم.

سردار دهقان در پایان با تشکر و قدردانی از دانشمندان، متخصصان و کارکنان صنایع هوایی وزارت دفاع بویژه شرکت پنها، ضمن تأکید بر استمرار اینگونه اقدامات جهادی گفت: امروز تداوم راه امام و شهیدان گرانقدر و اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی با اتکا بر استعدادها و توان داخلی و در سایه کار و مدیریت جهادی امکان پذیر است و باید همه در این راستا بسیج شویم.

امام حسین امام خمینی بسیج جانبازان رهبر معظم انقلاب اسلامی صنعت نیروهای مسلح وزارت دفاع وزیر دفاع صنایع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر