کد خبر: 172870 A

تقوائیان در گفت‌وگو با ایلنا:

در اطلاعیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نسبت به رفتارها و برخوردهای نامناسب نسبت به حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی انتقاد شده است.

سخنگوی دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از عدم تعیین نهایی زمان برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در جلسه دیشب این شورا خبر داد.

عزت‌الله تقوائیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص جلسه دیشب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه دیشب اطلاعیه‌ای به مناسبت فرارسیدن ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد صادر کزد.

وی اظهار داشت: در این اطلاعیه به نقش تاریخی امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری جمهوری اسلامی اشاره شده است و از عموم درخواست شده تا در مراسم بزرگداشت ایشان حضور داشته باشند.

دبیر کمیته سیاسی مجمع دانش‌آموختگان ایران اسلامی ادامه داد: همچنین در این اطلاعیه نسبت به رفتارها و برخوردهای نامناسب نسبت به حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی انتقاد شده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که آیا زمان برگزاری همایش بزرگ اصلاح‌طلبان در جلسه دیشب نهایی شد؟ تصریح کرد: هنوز زمان برگزاری این همایش نهایی نشده است.

تقوائیان در پایان ابراز داشت: در این جلسه کارگروه انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گزارشی از فعالیت‌های خویش ارائه کرد.

اصلاح طلبان امام خمینی انتخابات ایران اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی برگزاری همایش نهایی اصلاحات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر