کد خبر: 157593 A

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش:

سال ۹۲ که سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بود و با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر علیه مردم ما اعمال شد، با رهنمودهای مقام معظم رهبری و با صبر و استقامت مردم و نیروهای مسلح، به یاری خداوند با موفقیت به اتمام رسید.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) ارتش گفت: رهبر معظم انقلاب، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در ۲۲ بند به سران قوا ابلاغ کردند که نیروهای مسلح و قرارگاه پدافند هوایی برنامه‌های خود را بر این اساس تنظیم می‌کنند و اجرا خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ صباحی‌فرد در اولین صبحگاه مشترک قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) در سال جدید، ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه اظهار کرد: امیدواریم امسال با استفاده از تدابیر فرمانده معظم کل قوا اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در مسیر پیشرفت گام برداریم.

وی اضافه کرد: سال ۹۲ که سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بود و با توجه به تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر علیه مردم ما اعمال شد، با رهنمودهای مقام معظم رهبری و با صبر و استقامت مردم و نیروهای مسلح، به یاری خداوند با موفقیت به اتمام رسید.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا در پایان گفت: در سال ۹۲ کارکنان پدافند اقدامات بسیار شایسته‌ای انجام دادند و دستاوردهای بسیار مهمی در عرصه دفاع هوایی حاصل شد که از آن جمله انجام رزمایش بزرگ مدافعان آسمان ولایت ۵ و رزمایش‌های مصباح‌الهدی بود که پس از انجام این رزمایش‌ها شاهد تغییر رفتار دشمنان در منطقه بودیم.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر