کد خبر: 157525 A

رحمانی‌فضلی:

انشاء الله با کمک مردم، دولت و همه دلسوزان نظام و انقلاب در سال ۹۳ که مزین به " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " است، شاهد برداشتن گام هایی بلند در جهت پیشرفت بین حوزه های مختلف خواهیم بود.

وزیر کشور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در آغاز سال جدید، ‌ تأکید کرد: در سال ۹۳ شاهد تعامل و ارتباط موفق بین مسئولین کشور برای خدمت به مردم خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، رحمانی فضلی در گردهمایی استانداران و فرمانداران سراسر کشور که در محل وزارت کشور برگزار شد با اشاره به مشکلات اقتصادی داخلی و دست اندازی های خارجی که به دنبال ایجاد بی ثباتی در کشور ایجاد شده بود گفت: الحمد الله و به لطف تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور باشکوه مردم در انتخابات، ‌شاهد گشایش ها و موفقیت های بسیار خوبی طی ماه های گذشته بودیم.

وزیر کشور، ثبات نسبی قیمت ها، کاهش تورم، وحدت و انسجام ملی، ایجاد امید بین مردم و موفقیت های اقتصادی و سیاسی در سطح بین المللی را از جمله موفقیت های کشور طی سال های گذشته برشمرد و اظهار داشت: انشاء الله با کمک مردم، دولت و همه دلسوزان نظام و انقلاب در سال ۹۳ که مزین به " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی " است، شاهد برداشتن گام هایی بلند در جهت پیشرفت بین حوزه های مختلف خواهیم بود.

رحمانی فضلی با اشاره به افق های روشن پیش روی مردم و دولت از آمادگی کامل مجموعه دولت و وزارت کشور برای پیشرفت همه جانبه کشور در سال ۹۳ خبر داد.

رحمانی‌فضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر