کد خبر: 152179 A

سردار جزایری در واکنش به ادعای توقیف کشتی حامل سلاح‌های ایرانی؛

غربی‌ها باید در سیاست‌های جنگ‌افروزانه خود علیه ملت‌های آزادی‌خواه و مردم مظلوم فلسطین تجدیدنظر اساسی کنند و اقدامات تروریستی و ضدبشری خود را کنار بگذارند.

معاون ستادکل نیروهای مسلح اظهار کرد: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها احتمالاً به هالیوود سفارش تولید فیلمی سینمایی با مضمون ادعای حمل سلاح‌های ایرانی توسط کشتی به غزه را داده‌اند.

به گزارش ایلنا‏، سردار سرتیپ پاسدار سیدمسعود جزایری در واکنش به ادامه فضاسازی‌های رسانه‌ای ضدایرانی از سوی غربی‌ها و صهیونیست‌ها بویژه ادعای توقیف کشتی حامل سلاح‌های ایرانی به غزه گفت: اقدام آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها که اتفاقاً کاخ سفید و تل‌آویو نسبت به آن به عنوان اقدامی هماهنگ و مشترک اذعان کرده‌اند، گامی در راستای ایران‌هراسی است که از بستر عملیات کثیف رسانه‌ای و دروغ‌پردازی‌های مزمن و رایج در فرهنگ لیبرال دموکراسی و پروپاگاندای غربی - عبری قابل حصول است.

وی با اشاره به اینکه افکار عمومی جهانیان با اینگونه ادعاهای بی‌اساس و کذب آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها آشنایی کامل دارند، تصریح کرد: طرح ادعاهای دروغین، هیچ تأثیری در عزم و اراده راسخ ایرانیان در استیفای حقوق مسلم خود در عرصه‌های مختلف ندارد و تولیدات جعلی و تکراری رسانه‌ای و عملیات روانی آنها نیز ره‌آوردی جز شکست، رسوایی و ارتقای سطح بی‌اعتمادی مردم ایران و بلکه مردم جهان برای آنان نخواهد داشت.

معاون ستادکل نیروهای مسلح در پایان گفت: غربی‌ها باید در سیاست‌های جنگ‌افروزانه خود علیه ملت‌های آزادی‌خواه و مردم مظلوم فلسطین تجدیدنظر اساسی کنند و اقدامات تروریستی و ضدبشری خود را کنار بگذارند.

سردار جزایری توقیف کشتی حامل سلاح‌های ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر