کد خبر: 146328 A

مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه:

در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان کرمانشاه، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی استان حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

ایلنا: مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در رأس هیئت عالی قضایی به استان کرمانشاه سفر می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه، حسن رحیمی افزود: آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود، ششم الی هشتم اسفندماه برای بررسی مسایل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان کرمانشاه به این استان سفر می‌کند.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌کنند.

وی گفت: آیت الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسایل قضایی استان کرمانشاه و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان کرمانشاه با روحانیون، نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان کرمانشاه، خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر قشرهای مردمی دیدار خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیئت بلند پایه قضایی به استان کرمانشاه، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی استان حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: در پایان این سفر سه روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز در استان کرمانشاه تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسایل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.

آیت الله آملی لاریجانی جانبازان خانواده دستگاه قضایی روابط عمومی قوه قضاییه مشکلات نخبگان دادگستری لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر