کد خبر: 139140 A

سردار رحیم صفوی: / تکرار /

انسانهای خردمند می‌توانند یک کشور را اداره کنند و در مقابل اشخاص مستبد و دروغگو کشور را نابود می‌کنند.

مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: تنها انسانهای خردمند می‌توانند یک کشور را اداره کنند و در مقابل اشخاص مستبد و دروغگو کشور را نابود می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی در مراسم دومین سالگرد شهادت احمد سیاف‌زاده با بیان اینکه مردان ارتشی؛ بسیجی و سپاهی و با خلق حماسه‌ای بزرگ افتخارات زیادی آفریده‌اند عنوان کرد: دوران هشت ساله دفاع مقدس توسط انسانهای خردمند که گوهر‌ها و جواهرات این جنگ بودند جلو برده می‌شد

وی افزود: دفاع مقدس بزرگ‌ترین افتخار کشور است و هر کس که در ایران زندگی می‌کند مدیون فداکاریهای ۴۰ هزار آزاده، ۳۰۰ هزار جانباز و شهدا هستند

مشاور عالی فرمانده کل قوا در تبیین ویژگیهای سیاف‌زاده ابراز کرد: ایشان سرداری مومن شجاع و خردمند بودند و با شجاعت در جبهه‌ها مردانه جنگیدند.

وی افزود: تنها انسانهای خردمند می‌توانند یک کشور را اداره کنند و در مقابل اشخاص مستبد و دروغگو کشور را نابود می‌کنند و شهید سیاف‌زاده با وجود وحشتناک بودن جنگ با شجاعت در خط مقدم حاضر می‌شد.

رحیم صفوی در ادامه خاطر نشان کرد: انسانهای ترسو هیچگاه به جنگ نیامدند وبسیاری از آن‌ها از ایران رفتند که مبادا آسیبی به آن‌ها برسد اما فرزندانشان در خارج از کشور به سمت انواع مواد مخدر کشیده شدند البته در مقابل عده‌ای همچون سیاف‌زاده در ایران ماندند و به دفاع از ایران اسلامی پرداختند.

ایران ایران اسلامی جنگ دفاع مقدس مردان مواد مخدر نابود مستبد دروغگو خردمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر