کد خبر: 1324233 A

بیانیه سازمان دارالقرآن خانه کارگر در واکنش به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن

سازمان دارالقرآن خانه کارگر در واکنش به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن در بیانیه‌ای تاکید کرد: این دارالقرآن دفاع از سنگر و مامن و پناهگاه مسلمانان، یعنی قرآن را در مقابل این فتنه بر خود فرض واجب می داند و از همگان می خواهد در خیزش عمومی روز جمعه و در تمامی حرکات این عمل ضد قرآنی ، فعالانه مشارکت نمایند .

بیانیه سازمان دارالقرآن خانه کارگر در واکنش به هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم

(هنگامی که فتنه ها چون پاره های شب تار شما را در خود می پیچد ، به قرآن پناه ببرید .

حضرت رسول اکرم- اصول کافی جلد دوم صفحه ۵۹۹)

اینک غرب و اروپائیان در آستانه ماه رجب و رویکرد مسلمانان در این ماه به قرآن که پیامبر عظیم الشأن ما آن را مهمترین پناهگاه مسلمانان می شمارد ، رویکرد مرموز و  فتنه انگیزی را در حمایت از راسموس پالودان تبعه سوئدی دانمارکی که رهبری حزب دست راستی و افراطی خط سخت را در دانمارک و سوئد بعهده دارد و حتی مئتلف دولت فعلی سوئد است از خود نشان داد .این فرد با حمایت پلیس بعد از آنکه در همه دانمارک قرآن سوزی را اشاعه کرد ، از ماه گذشته از شهر لینوشوپینگ در جنوب سوئد بار دیگر این حرکت را به قصد تحریک مسلمانان و تحت حمایت پلیس آغاز کرد . عمل وی برابر گزارش های رسمی منتهی به زخمی شدن ۱۴ تظاهرکننده مسلمان ضد او ، زخمی شدن ۲۶ پلیس  و آتش کشیدن۲۰ ماشین پلیس گردید .

با این وجود  دولت سوئد  مجددا در شهر استکهلم در مقابل سفارت ترکیه این عمل موهن را تکرار و همچنان پلیس و دولت سوئد در عمل به دفاع و حفاظت از او برای استمرار این حرکت تحریک آمیز مشغول است.

بنابراین آن‌چه که در این هتاکی و سوزاندن قرآن کریم به خوبی قابل کشف است ، تعمد مقامات اروپایی و دولت سوئد در مقابل این اقدام توهین آمیز می باشد . نمی توان برخلاف آنچه که نخست وزیر سوئد بعد از این واقعه مدعی شد و اقدام پلیس سوئد را دفاع از دموکراسی بشمار آورد ، پذیرفت .

دولت سوئد،  حتی به قیمت بلوا در شهرهای مختلف سوئد و خسارت به پلیس و  ماشین هایش در ماه گذشته اجازه استمرار این حرکت غیر متعارف و بر علیه بیش از یک میلیارد و چهارصد میلیون مسلمان را با عبارات فریبکارانه و بعنوان ناجی دموکراسی توجیه کرد . لذا کینه توزی و حمله به پناهگاه اصلی مسلمانان  را در شرایط حاضر عملی وقیحانه و غیرقابل توجیه با هر دیدگاه متعارفی می دانیم.

دارالقرآن خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران،  بعنوان کانون آموزش این عطیه الهی  ، حمله به ساحت مقدس قرآن را تلاش جدیدی از ناحیه غرب و جهان ضد اسلام برای تخریب و ضربه زدن به مسلمانان می‌داند. لذا همه قرآن آموزان و کارگران عزیز و شریف را که دوستدار  قرآن هستند به اعتراضات عمومی بر علیه این تلاش بی شرمانه و ساحت شکنانه غرب می خواند و این قبیل اعمال را در راستای اقدامات اسلام ستیزانه ، مستمر و برنامه ریزی شده آنها می داند .

این دارالقرآن دفاع از سنگر و مامن و پناهگاه مسلمانان،  یعنی قرآن را در مقابل این فتنه بر خود فرض واجب می داند و از همگان می خواهد در خیزش عمومی روز جمعه و در تمامی حرکات این عمل ضد قرآنی ، فعالانه مشارکت نمایند .

روابط عمومی سازمان دارالقرآن خانه کارگر

انتهای پیام/
جهان سوئد فتنه قرآن مسلمانان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر